Monster Tulpar T7 v20.4 alınır mı?

Bütçe
22-23.000TL civarı

Fatih A

Hectopat

19.000TL'ye hem 130W 3060 hem de MUX olması iyi gibi geldi. İnternette kimi övüyor kimi gömüyor. Alınır mı? Alınmaz ise Türkiye'de bu civara Acer, ASUS ve HP dışında ve İtopya mağazası hariç başka bilgisayar var mı? @Motionless IN White, @SEMIKAANCAKIR, @Radeon RX 5500M

Aşağıdaki nasıl?

Son düzenleyen: Moderatör:

Bu ürünü de düşündüm ama ekran kartının 85W olması 130W'a göre çok fark ediyor, sanki 3060 değil de başka bir kartmış gibi performans veriyor. Yani benim izlediğim videolarda öyleydi.

Bu ürünü de düşündüm ama ekran kartının 85W olması 130W'a göre çok fark ediyor, sanki 3060 değil de başka bir kartmış gibi performans veriyor. Yani benim izlediğim videolarda öyleydi.

Evet doğru. Ama 130W çok sağlıklı değil. Özellikle Monster olduğu zaman daha çok sıkıntılı bir hal alıyor. 100W olsaydı alınabilirdi. Ama aradaki FPS farkı çok fazla değil zaten.

Hepsini değil aslında bazılarını önermiyorlar. Bende çok sıcak bakmıyordum ama başka adamakıllı bir bilgisayar bulamadım. Dell olanında ekran kartı 100W arada kaldım işte.

Bazılarını önermiyorlar değil. Sadece bazılarını öneriyorlar. 2 model var biri tongfang kasa Abra, diğeri MSI GP kasa Tulpar.

Bazılarını önermiyorlar değil. Sadece bazılarını öneriyorlar. 2 model var biri tongfang kasa Abra, diğeri MSI GP kasa Tulpar.

Yani aşağı yukarı aynı yere çıkıyor işte. O MSI GP kasa olan modelin stoğu bitti, bitmese düşünüyordum ama muhtemelen yüksek bir fiyattan getirecekler bu yüzden başka alternatiflere baktım ama çok yok anladığım kadarıyla.

Hepsini değil aslında bazılarını önermiyorlar. Bende çok sıcak bakmıyordum ama başka adam akıllı bir bilgisayar bulamadım. Dell olanında ekran kartı 100W arada kaldım işte.
Benim okuduğum başlıklardan anladığım kadarıyla servisin ilgisizliğinden insanlar çok dert yanmış. Ama bilgisayar bulamamanız konusunda size katılıyorum, ben de laptop arıyor ve bulamıyorum. HP'ye geldim en son bakalım hangisini alacağım. Attığınız Dell çok güzel yine de, ben onu öneririm ama bakalım diğer arkadaşlar neleri önerecek.
Aynı forumda mı geziyoruz? Dell G15 5800H ısınıyor, o Monster kasası iyi.
Ben bu başlıklardan attığımda Dell önerisini aldım, Monster hakkında baktığım başlıklarda da insanların sürekli servisten dert yandığını gördüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı