Monster Tulpar T7 v20.4 laptop aniden kapandı

ergencokur

Hectopat
RAM
16 3200 mhz
SSD veya HDD modeli
1 tb m2 ssd
Ekran kartı
rtx 3060 115w
İşlemci
i7 11800h
Arkadaşlar hepinize merhaba biraz öne kullanmakta olduğum Monster Tulpar T7 v20.4 cihazım oyun oynadığım esnada birden kapandı. Elektrikler gitti sandım fakat odamın ışıkları yanıyordu. Sonrasında tekrar cihazı açtım fakat saçma bir şekilde batarya doluluk oranı %0 gözüküyordu. Ben laptopu kullanırken oyun veya iş yapayım fark etmez sürekli şarjda duruyor ama dediğim saçma bir şekilde batarya %0 gözüküyordu. Cihazı alalı daha 4 ay oldu umarım sorun yoktur. Sizce sorun nedir? Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ediyorum...

Arka kapağı açıp bataryayı çıkarın. Bir süre sonra tekrar takın. Bataryayı doldurduktan sonra tekrar aynısını yaparsa servise verin. Bataryada herhangi bir şişme vs. var mı kontrol edin.

Benim başıma da geldi. Bataryası davul gibi olmuştu ve alt kapağı esnetmeye başlamıştı. T7 v19.4 kullanıyorum ama garantinin bitmesine bir hafta kala olmuştu.

Arkadaşlar hepinize merhaba biraz öne kullanmakta olduğum Monster Tulpar T7 v20.4 cihazım oyun oynadığım esnada birden kapandı. Elektrikler gitti sandım fakat odamın ışıkları yanıyordu. Sonrasında tekrar cihazı açtım fakat saçma bir şekilde batarya doluluk oranı %0 gözüküyordu. Ben laptopu kullanırken oyun veya iş yapayım fark etmez sürekli şarjda duruyor ama dediğim saçma bir şekilde batarya %0 gözüküyordu. Cihazı alalı daha 4 ay oldu umarım sorun yoktur. Sizce sorun nedir? Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ediyorum...

Sorun neden kaynaklanıyormuş aynı problemi yaşıyorum.

Suanda problem gozukmuyor. Aynı modeli kullaniyoruz galiba eğer discord vb uygulamalar kullaniyorsaniz bi kaç soru sormak isterim sıcaklıklar hakkında eğer sizde isterseniz tabi
Merhaba bende bu cihazı alacağım. Lenovo IdeaPad gaming 3 ten geçecegim. Fan sesi turbo mod açmadan çok mu ? Sicaklik degerleri nasil? Rdr valorant owerwatch oynamayı düşünüyorum ve tasarım uygulamarini kullanacağım. Bu oyunlarda sıcaklık kac derecelerde

Yeni konular

Geri
Yukarı