Monster Tulpar T7 v20.4 laptopa HDD veya SSD ekleme

KaiserBlack

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar malum ocak ayında zamlar bekleniyorken 500GB SSD'li laptopumu 1 TB'a yükseltmek istiyorum. Fiyat olarak ne kadardır ve mağazasına gidip bu işlemi istediğimde işlem süresi ne kadar sürer?

Monster'la konuşmanızı tavsiye ederim ben SSD yükseltmek istediğimde zaten bakım yaptırmam gerekiyordu. Onun için bakıma yolladım kağıda da yazdım SSD yükseltmek istiyorum diye. Beni aradılar ne istiyorsunuz tam olarak gibisinden açıkladım. Fiyatı sitelerindeki ibana yolladıktan sonra işleme başladılar ve 1 2 gün içinde halledip tamamen kargoya verdiler.

Arkadaşlar malum ocak ayında zamlar bekleniyorken 500GB SSD'li laptopumu 1 TB'a yükseltmek istiyorum. Fiyat olarak ne kadardır ve mağazasına gidip bu işlemi istediğimde işlem süresi ne kadar sürer?

Cihazınızda SATA HDD veya SSD girişi bulunmuyor M.2 SSD takviyesi yapabilirsiniz. Aynı gün içinde takıp verirler ancak fiyat daha yüksektir seviste. Bütçeniz nedir ona göre öneri verelim ve kendiniz basit bir şekilde takabilirsiniz.

Cihazınızda SATA HDD veya SSD girişi bulunmuyor M.2 SSD takviyesi yapabilirsiniz. Aynı gün içinde takıp verirler ancak fiyat daha yüksektir seviste. Bütçeniz nedir ona göre öneri verelim ve kendiniz basit bir şekilde takabilirsiniz.

Bu konularda bir bilgim yok hocam fakat anlattığınıza göre mevcut 500GB'lık SSD'yi çıkarıp 1TB ile değiştirme yapılacak doğru mu anladım?

Yeni konular

Geri
Yukarı