Monster Tulpar T7 v20.5 aldıktan sonra ne yapılmalı?

Benndenizz

Zeptopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. Monster Tulpar T7 v20.5 aldım. Merak ettiklerim: Konya'da yaşıyorum herhangi bir sorunda Monster servisine nasıl ulaşacağım ve nasıl muhatap bulacağım? FreeDOS olarak geliyor içine Windows 11 mi Windows 10 mu kurmalıyım? Hangi sürücüleri nasıl yükleyebilirim?
Yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı? @Artoria Pendragon

Yok mu arkadaşlar yardımcı olacak? Mesela ücretsiz bakım yazıyor. Konya da monster servisi yok. Nerede olacak bu bakım? @messinicocugu

Son düzenleme:
Windows 11 kurun, hâlâ gönderiyorlarsa yanında USB yolluyorlar ve içinde sürücüler bulunuyor, onunla kurabilirsiniz. Eğer yollamıyorlarsa buradan yükleyebilirsiniz.

Kendilerine arayarak ulaşabilirsiniz, herhangi bir sorun olduğunda kargoyla cihazı yollamanız gerekir.

Windows 11 kurun, hâlâ gönderiyorlarsa yanında USB yolluyorlar ve içinde sürücüler bulunuyor, onunla kurabilirsiniz. Eğer yollamıyorlarsa buradan yükleyebilirsiniz.

Kendilerine arayarak ulaşabilirsiniz, herhangi bir sorun olduğunda kargoyla cihazı yollamanız gerekir.

Anladım. İstanbul'a mı gidecek, mağazaları orada mı? Ya bir sorum daha var vaktinizi alacağım. Mesela bir ölü piksel çıktı (Bilmiyorum çıkabilir mi?) İade edebilir miyim acaba? Veya ciddi miktarda ışık süzmesi falan olursa.

Anladım. İstanbul'a mı gidecek, mağazaları orada mı? Ya bir sorum daha var vaktinizi alacağım. Mesela bir ölü piksel çıktı (Bilmiyorum çıkabilir mi?) İade edebilir miyim acaba? Veya ciddi miktarda ışık sürmesi falan olursa.

İstanbul'a gider, evet orada. Ölü piksel belirli bir sayıda olmadığı sürece iade edemiyor olman gerek, çoğu markada böyle Monster'da belirli bir piksel sayısına göre ediyordur yüksek ihtimalle.

Çok sağolun hocam çok yardımcı oldunuz. İnşallah sıkıntısız bir şekilde laptop elime ulaşırsa ufak bir deneyim paylaşımı yaparım. Bir sorum olduğunda da tekrardan sizi rahatsız ederim artık :D

Çok sağolun hocam çok yardımcı oldunuz. İnşallah sıkıntısız bir şekilde laptop elime ulaşırsa ufak bir deneyim paylaşımı yaparım. Bir sorum olduğunda da tekrardan sizi rahatsız ederim artık :D
Hocam aldıktan sonra bir inceleme yaparsanız süper olur ben de o civarda laptop bakıyorum seçeneklerden biri de bu

Aynı cihazı hediye olarak aldım birine. Ölü piksek çıktı iade ettim, değişim istedim. Yeni gelen üründe de çıktı, tekrar gönderdim. 3. gelen cihazda ise bir sorun yok. Isınma vs yaptığını da görmedim, sistemi zorlayacak oyunlarda bile olması gereken değerlerdeydi sıcaklık. Ekran sallanma sorunu da yok. Dediğim gibi hediye olarak aldığım için uzun uzadıya test edemedim. Gözlemlediklerim bu kadar. Servis konusu ise sen onları arıcaksın, sana bir kod verirler. O kodu Yurtiçi Kargo'a göster ve cihazını gönder. Anlaşmalı oldukları için bi ücret falan da ödemezsin.

Aynı cihazı hediye olarak aldım birine. Ölü piksek çıktı iade ettim, değişim istedim. Yeni gelen üründe de çıktı, tekrar gönderdim. 3. gelen cihazda ise bir sorun yok. Isınma vs yaptığını da görmedim, sistemi zorlayacak oyunlarda bile olması gereken değerlerdeydi sıcaklık. Ekran sallanma sorunu da yok. Dediğim gibi hediye olarak aldığım için uzun uzadıya test edemedim. Gözlemlediklerim bu kadar. Servis konusu ise sen onları arıcaksın, sana bir kod verirler. O kodu Yurtiçi Kargo'a göster ve cihazını gönder. Anlaşmalı oldukları için bir ücret falan da ödemezsin.

Anladım hocam teşekkürler. Umarım olü piksel çıkmaz. Asla uğraşamam şu anda git gel yapmasıyla. Sürekli şehir şehir hareket halindeyim zaten aşırı zorlaştırır işleri ölü piksel.

Hocam aldıktan sonra bir inceleme yaparsanız süper olur ben de o civarda laptop bakıyorum seçeneklerden biri de bu
Tabiki hocam.

Geri
Yukarı