Monster Tulpar T7 V21.1.4 vs MSI GL75 Leopard 10SER-256TR

Bütçe
15.000

kosedekibalici

Hectopat
* Monster Tulpar T7 V21.1.4
* MSI GL75 Leopard 10SER-256TR

Yukarıdaki 2 cihaz arasında hangisini seçilmesi mantıklı olur? Monster özellik olarak tabii ki üstün fakat servis ve malzeme kalitesi işin içine girince hangisinin seçilmesi gerektiğine karar veremedim. Fiyatlar da hemen hemen aynı. Servis ve malzeme kalitesi için bir miktar performanstan vazgeçmeye değer mi? Cihaz hem iş için (Netcad, AutoCAD vs.) hem de oyun için kullanılacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu ürün de fena değil. MSI GP65 kasa kullanıyor.

Kesinlikle MSI, 2 sene Monster kullandım boşta 90 derece de kullanıyordum 2 saat kullanınca alev alıyordu bilgisayar eğer bir soğutma alacak paran varsa Monster ama MSI tercihin olsun.

MSI alındı. Ekranda kronik ışık sızması sorunu varmış serilerde. Bizimkide öyle oldu. Değişim için gönderdik değişim yapılacak fakat o kadar para verip böyle bir şey yaşamak ...

Güncel durumunuz nedir acaba şu an? Hala kullanıyor musunuz? Işık sızması sorunu ne durumda?

değişim yaptılar gelen daha beter halde çıktı. meblağ yüksek ve kartla taksitle alındığından iade de edemedik. mecbur bu şekildee kullanıyoruz. siyah ekranlarda inanılmaz sırıtıyor onunn dışında problem yok.

Geri
Yukarı