Monster Tulpar T7 v22.1 alınır mı?

Bütçe
14500

AriceN

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
YAFL da öğrenci
Merhaba, ben Monster Tulpar T7 v22.1 alacağım ( yaklaşık 2 ay sonra). Merak ettiğim şey; sıkıntı olur mu? Kimisi çok düşük performans veriyor diyor ama cihazda advanced Optimus var. Bunun ayarlarını yapınca FPS artıyor. Sıcaklıkları CPU 75-85 derece GPU 70-75 derece arası, acaba alınmalı mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, ben Monster Tulpar T7 v22.1 alacağım ( yaklaşık 2 ay sonra). Merak ettiğim şey; sıkıntı olur mu? Kimisi çok düşük performans veriyor diyor ama cihazda Advanced optimus var. Bunun ayarlarını yapınca FPS artıyor. Sıcaklıkları CPU 75-85 derece GPU 70-75 derece arası, acaba alınmalı mıdır?

Monster'a o parayı vermektense başka bir markaya vermenizi öneririm şahsen Monster bence o kadar iyi bir marka değil ve sanki bilgisayarların performansları düşük gibi geliyor. MSI bakabilirsiniz.

Merhaba, ben Monster Tulpar T7 v22.1 alacağım ( yaklaşık 2 ay sonra). Merak ettiğim şey; sıkıntı olur mu? Kimisi çok düşük performans veriyor diyor ama cihazda Advanced optimus var. Bunun ayarlarını yapınca FPS artıyor. Sıcaklıkları CPU 75-85 derece GPU 70-75 derece arası, acaba alınmalı mıdır?

2 ay sonrası için, Legion 5 gelir onu alırsınız. V22.1 şu an için iyi Legion gelince onu da uğurlayacağız.

Monster'a o parayı vermektense başka bir markaya vermenizi öneririm şahsen Monster bence o kadar iyi bir marka değil ve sanki bilgisayarların performansları düşük gibi geliyor. MSI bakabilirsiniz.
.Gayet alınabilir bir tercih. Msi'nın bu fiyatlardaki işlemcisi 3-4 senelik, alınmaz bence. https://www.hepsiburada.com/hp-pavilion-15-ec1004nt-amd-ryzen bunu öneririm ama. İşlemcisi çok güçlü bunun.
.Gayet alınabilir bir tercih. Msi'nın bu fiyatlardaki işlemcisi 3-4 senelik, alınmaz bence. https://www.hepsiburada.com/hp-pavilion-15-ec1004nt-amd-ryzen bunu öneririm ama. İşlemcisi çok güçlü bunun.
Bunda tek ram slotu varmış ama. handikaplıymış

Son düzenleme:
Birde bunlar var

Merhaba ben Tulpar T7 v22.1 16x2 RAM 512 GB Samsung PM981a SSD ile alacağım nasıldır acaba sıcaklıklar olarak kasa kalitesi olarak. Ve bir de alüminyum kasa olması sıcaklığı bana hissettirir mi? Performans az diyenlere de Monster 22.1'e kesin olarak Muz Switch gelecek dedi o konuda sadece beklemek lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı