Monster Tulpar T7 v22.1 laptop ekran kartı kod 43 hatası

bluecore

Yoctopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba.
Nisan ayında Monster Tulpar T7 v22.1 (FreeDOS) laptop satın aldım. İlk kurulumdan sonra RTX 3060 ekran kartı sürekli (kod 43) hatası hatası vermekte. Monster müşteri hizmetleri ile görüştüğümde NVIDIA sürücülerinin geçmiş beta sürümleri ile denememi tavsiye etti fakat sorun hala devam etmekte. Çeşitli forumlarda birçok makale okudum ve uyguladım bir sonuç alamadım. Yetkili servise yurt dışında bulunmam nedeniyle götüremedim inşallah ilk Türkiye dönüşünde götüreceğim fakat konu ile ilgili herhangi bir fikri olan var mı?

Arkadaşlar merhaba.
Nisan ayında Monster Tulpar T7 v22.1 (FreeDOS) laptop satın aldım. İlk kurulumdan sonra RTX 3060 ekran kartı sürekli (kod 43) hatası hatası vermekte. Monster müşteri hizmetleri ile görüştüğümde NVIDIA sürücülerinin geçmiş beta sürümleri ile denememi tavsiye etti fakat sorun hala devam etmekte. Çeşitli forumlarda birçok makale okudum ve uyguladım bir sonuç alamadım. Yetkili servise yurt dışında bulunmam nedeniyle götüremedim inşallah ilk Türkiye dönüşünde götüreceğim fakat konu ile ilgili herhangi bir fikri olan var mı?
DDU ile yüklü olan sürücüyü kaldırıp bunu kurun, düzelebilir.

Evet metehan ege bey denedim 3-4 kez formatta attım bir seferinde oldu fakat 2 gün sonra tekrar hata vermeye başladı anlam veremedim donanımsal diye düşünürken böyle yapınca yazılımsal bir sorunda olabilir diye düşünüyor değilim.

Arkadaşın attığı sürücüyü kurun düzelebilir.

Dosya Ekleri

• nvidia 1.JPG
    nvidia 1.JPG
    105,2 KB · Görüntüleme: 44
  • nvidia 2.JPG
    nvidia 2.JPG
    91,5 KB · Görüntüleme: 40
Son düzenleme:

Geri
Yukarı