Monster Tulpar T7 v24.1 nasıldır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

tigerr

Hectopat
Ürünün siparişini verdik, elimize ulaşması biraz geç olacak ama kullanan arkadaşlar deneyimlerini paylaşabilir mi benimle? Bir de birkaç sorum var.
Genellikle okul için kullanılacak Online ders vb ara sıra güçlü oyunlarada yöneleceğim.

• MUX Switch var mı?
  • Soğutması nasıl üzer mi?
  • Kronik sorunları var mı?
  • Windows 11 öneriliyor lakin 10 kursam sıkıntı yaşar mıyız?
  • Ölü pixel çıkma ihtimali % kaç?
monster

Mux ne bilmiyorum.
Soğutması altta yükseltici bir şey varsa aşırı yok 95 dereceyi geçmez.
Kronik sorunu bilmiyorum. Ama ekranı ortadan kapat aliminyum olduğu için şekilli eski haline dönmez.
Win 10 kullanıp sorun yaşamadı.
Ölü piksel değilde araya sıkışmış(?) Piksel çıktı.
Kasanın ekran kısmı aliminyum gerisi plastik. Önerim soğutucu al altına koy. Hava alma eşiği artsın.

Dediğim piksel bu kullanırken dikkat etmiyorsun bile.

IMG_20211031_202346.jpg

Hocam öncelikle eğer geç değilse iptal edip N11'den 15.600₺ ye T7 V25.1 almanızı öneririm. Hem kasa alüminyum hem klavyesi SteelSeries tuşların hepsine özel renk atayabiliyorsun hemde ekranı %100sRGB. Senin aldığın laptoptaki kasa plastik abra modellerinde kullanılan kasalardan.

Mux ne bilmiyorum.
Soğutması altta yükseltici bir şey varsa aşırı yok 95 dereceyi geçmez.
Kronik sorunu bilmiyorum. Ama ekranı ortadan kapat aliminyum olduğu için şekilli eski haline dönmez.
Win 10 kullanıp sorun yaşamadı.
Ölü piksel değilde araya sıkışmış(?) Piksel çıktı.
Kasanın ekran kısmı aliminyum gerisi plastik. Önerim soğutucu al altına koy. Hava alma eşiği artsın.

Dediğim piksel bu kullanırken dikkat etmiyorsun bile.

Eki Görüntüle 1211398
Teşekkür ederim maximum kaç dereceyi gördünüz?
Hocam öncelikle eğer geç değilse iptal edip N11'den 15.600₺ ye T7 V25.1 almanızı öneririm. Hem kasa alüminyum hem klavyesi SteelSeries tuşların hepsine özel renk atayabiliyorsun hemde ekranı %100sRGB. Senin aldığın laptoptaki kasa plastik abra modellerinde kullanılan kasalardan.
İlk onu almıştık fakat daha 1-2 lira daha ucuz diye bunu seçtik içimde telaş yok değil. 😟

Son düzenleme:

İlk onu almıştık fakat daha 1-2 lira daha ucuz diye bunu seçtik içimde telaş yok değil. 😟
Arkadaşın PC sıcaklığı bilmiyorum. V25 daha mantıklı. Klavyesi daha kaliteli kasa kalitesinde yüksek. MSI üretim diyorlar. V24 Clevo kasa.

T7 v25.1 al hocam sen sadece Monster'ın sitesine bakmışsın ondan ucuza kaçmışsın. Şu an N11'de daha mantıklı, satıcı zaten Monster.

Son düzenleyen: Moderatör:
T7 v25.1 al hocam sen sadece Monster'ın sitesine bakmışsın ondan ucuza kaçmışsın. Şu an N11'de daha mantıklı, satıcı zaten Monster.
Maalesef ki çoktan siparişi vermiş bulunduk ilk N11dekini vermiştik sonra model düşürdüler ucuza kaçtılar Hepsiburadadan aldık kendi sitesinden değil şimdi iptal edersek kredi kartı limiti düşüyor.

Maalesef ki çoktan siparişi vermiş bulunduk ilk N11dekini vermiştik sonra model düşürdüler ucuza kaçtılar Hepsiburadadan aldık kendi sitesinden değil şimdi iptal edersek kredi kartı limiti düşüyor.
Monteri arayıp söyleyin V24 aldık ama, V25 almak istiyoruz ne yapmalıyız diye.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı