Monster Tulpar T7 v25.1.1 laptopta ölü piksel var

Servise götüreceğimi söylemiştim. Bu süreçte neler oldu, şöyle bırakayım.

Allah mutluluğunuzu daim etsin. Süreci baya detaylı anlatmışsınız klavyenize sağlık. Ben de dün teslim aldığım V25.1.1'de aynı ölü piksel sorunuyla karşılaştım. İstanbul dışında olduğum için mecbur kargolamak zorunda kaldım. Canlı destekteki arkadaş aynı gün alamazsınız dediği için elden teslim edemedim. Yoksa köprü parasını vermeyi göze alıp yavru ceylanımı kendi elimle teslim edecektim. İnşallah servis sonrası tekrar ölü arkadaşla karşılaşmam.

Allah mutluluğunuzu daim etsin. Süreci baya detaylı anlatmışsınız klavyenize sağlık. Ben de dün teslim aldığım V25.1.1'de aynı ölü piksel sorunuyla karşılaştım. İstanbul dışında olduğum için mecbur kargolamak zorunda kaldım. Canlı destekteki arkadaş aynı gün alamazsınız dediği için elden teslim edemedim. Yoksa köprü parasını vermeyi göze alıp yavru ceylanımı kendi elimle teslim edecektim. İnşallah servis sonrası tekrar ölü arkadaşla karşılaşmam.
Ne telefondakiler ne de cihazı teslim alan personel aynı gün çıkarma sözü vermiyor/veremiyor. Bende aynı gün panel değişimi yapıldığını kulaktan duyma olarak gittim. Yapılıyormuş. Çok yoğunluk olmadıkça sonraki günlere sarkacağını sanmıyorum.

Sabah erkenden gitmekte avantaj. Gün içine göre daha sakin.

Bu alet öyle bir alet ki bir kere dokunan bir daha zor ayrılıyor. Kalitesinin verilen ücretin çok daha üzerinde olduğunu dokunan, kullanan anlıyor.

En kısa zamanda yavru ceylanınızla sorunsuzca kavuşmanızı dilerim.

Geri
Yukarı