Monster Tulpar T7 v25.1 nasıldır?

Gayet güzel laptoptur hayırlı olsun.
MSI GP76'nın kasasını kullanıyor.
Gayet iyi bir soğutması, güzel bir kasası ve maksimum performans verebilen RTX 3060 ekran kartına sahip.

Merhaba. Öncelikle hayırlı ve uğurlu olsun. Umarım cihazınız uzun ömürlü ve güzel anılarla dolu bir kullanım süresi yaşatır. Ben de Lenovo Legion Pro 5 serisini beklemekten vazgeçip büyük ihtimalle 144Hz olan versiyonunu satın alacağım. Sizden ricam cihaz elinize geçtiği zaman gerekli görselleri, testleri ve kişisel yorumunuzu bize aktarabilir misiniz? Akıllardaki en büyük soru cihazın tam anlamıyla GP76 olup olmadığı. Gerçi buraya aktarılan görseller ve bilgiler olduğu yönünde fakat bir şey doğrulanmadığı sürece söylemlerin bir önemi yok ne de olsa. Şimdiden teşekkür ederiz.

Hepinize çok teşekkürler arkadaşlar. Ben de elime geçince buradan tecrübelerimi paylaşacağım.Samsung SSD'si harika olunca 1TB'a yükseltmek için geri kargolamaktan kendimi alamadım. Malesef dış siteden alınca upgrade için kutuyu açmadan direkt geri kargolamak gerekiyor. Tekrar dönmesi perşembeyi bulacak gibi. Satın alan başka arkadaşlar da varsa performans,sıcaklık vs. deneyimlerini paylaşırlarsa alacak arkadaşlara yardımcı olur. Cidden hiçbir inceleme ve detaylı performans,sıcaklık paylaşımı göremedik.
Başlığı kullanıcı deneyimleri olarak açtım. Ancak moderatör nasıldır diye değiştirmiş. :D

Ben de bugün sipariş verdim hayırlısıyla aklımda iki soru var ama.
1: GP serisi normalde tamamen plastik diye biliyorum Monster alüminyum yazmış alüminyum alaşımlı bile değil.
2: Bu tarz bir renk seçeneğini de hiç görmedim daha önce.
Bu ikisinin farklı olması acaba MSI kalitesini yakalar mı diye sordurttu ama gelmeden bilemeyeceğim sanırım.
Geldikten sonra ben de ufak bir yazı yazarım.
Ekleme: MSI GP76 11800H modelinde Type-C de yok fakat bunda var.

Son düzenleme:
Ben de bugün sipariş verdim hayırlısıyla aklımda iki soru var ama.
1: GP serisi normalde tamamen plastik diye biliyorum Monster alüminyum yazmış alüminyum alaşımlı bile değil.
2: Bu tarz bir renk seçeneğini de hiç görmedim daha önce.
Bu ikisinin farklı olması acaba MSI kalitesini yakalar mı diye sordurttu ama gelmeden bilemeyeceğim sanırım.
geldikten sonra ben de ufak bir yazı yazarım.

GP serisi alüminyum hocam. Geçen sene dahi alüminyum hisli plastik vardı klavye etrafında. Yeni kasada tamamen alüminyum oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı