Monster Tulpar T7 v25.1 nasıldır?

Beyler ön siparişten aldım da tahmini kaç güne gelir en geç 9 iş günü içinde kargoya verilecek diyor ama biraz sabırsızım :)

Beyler ön siparişten aldım da tahmini kaç güne gelir en geç 9 iş günü içinde kargoya verilecek diyor ama biraz sabırsızım :)
ben mağazasına gidip denemiştim makinayı sipariş verdim öğlen 3-5 iş günü içerisinde geliyor dediler mağaza teslim istedim kargoya vermeyin dedim. ödemeleri yaptım çıktım mağazadan saat 14:00 gibi akşam 18:00 da cihazınız hazır dediler gittim aldım mağazadan :) :) biraz şans ama monster süreyi uzun tutuyor ama çoğu kişi 3-4 güne kargoyala alanlar alıyor hızlılar bu konuda :) hemen yakın zamanda gönderirler bence : ) az daha sabır diyelim :)

ben mağazasına gidip denemiştim makinayı sipariş verdim öğlen 3-5 iş günü içerisinde geliyor dediler mağaza teslim istedim kargoya vermeyin dedim. ödemeleri yaptım çıktım mağazadan saat 14:00 gibi akşam 18:00 da cihazınız hazır dediler gittim aldım mağazadan :) :) biraz şans ama monster süreyi uzun tutuyor ama çoğu kişi 3-4 güne kargoyala alanlar alıyor hızlılar bu konuda :) hemen yakın zamanda gönderirler bence : ) az daha sabır diyelim :)
hayırlı olsun

Şanslıymışsınız gerçekten hemen almışsınız. Bu arada hazır olursa hafta sonu göndermeme ihtimalleri olmaz dimi ? Yani hafta içi değildir sadece kargolama işi

Dosya Ekleri

• ggg.jpg
    ggg.jpg
    168,4 KB · Görüntüleme: 87
Sizce bu cihaz... ( oyun oynanmayacak ) sadece iş için.. autocad falan değil ama finansal veri programları çalısacak..

H serisi işlemci super, ram iyi, acaba bu makina 7/24 çalışır mı ?
o zaman bir güzellik bırakayım size şuanda ofisimden :) :)
ekran ips görüntüsünden memnun musunuz ?
Sizce bu cihaz... ( oyun oynanmayacak ) sadece iş için.. autocad falan değil ama finansal veri programları çalısacak..

aslında ben legion alacaktım. 15,6 inch,daha hafif ama lenovo 11800h olan makina 22 K satılıyor..
5800h olan 16k idi, teşhir haricinde hiçbir yerde yok...

çok memnunum %60 parlaklık seviyesinde kullanıyorum sürekli gözü asla yormayan renk doğruluğu yüksek bir panel var çok memnunum

aslında ben legion alacaktım. 15,6 inch,daha hafif ama lenovo 11800h olan makina 22 K satılıyor..
5800h olan 16k idi, teşhir haricinde hiçbir yerde yok...
düz legion 5 e bende baktım inceledim stok varken pro olan değil ama belirtmek isterim standar legion 5 5800h rtx3060 olanı plastik kasa olan o cihaz kasa kalitesi anlamında bununla yarışamaz hocam legion 5 pro derseniz ok segment olarak aynı ama arada 7k oynuyor şuanda değmez o kadar farka para kolay kazanılmıyor valla bence :) :) 22 k şuanda az para değil birer bir ekran paneli dışında donanım aynı o kadar fazla para ve fark verecek kadar fakir değilim valla aklın yolu bir :)

aslında 16k'ya pro olanı sattılar ama çok kısa süre.. oralara tekrar iner mi.. zor.. stok gelir mi vs ayrı konu...
o rakamlara imkansız gelmesi bırakın proyu düzleri gelmez artık o rakamlara ben geçen günlerde de söyledim 31 ekimden sonra bu kur ile v25.1 15500 fiyattan satılacağına da ihtimal vermiyorum okula dönüş kampanyası bu ay sonu bitiyor monsterde uzatmayacaktır kesinlikle 15k ya rtx3060 11800h için lu kurlarda çok agresif bir rakam v25.1 rakibi yok bende şuanda ön sipariş verenler bu son indirimli part ürünler diye düşünüyorum . 1 kasımda bekleyip göreceğiz ama düşüncülerim bu yönde açıkcası bir kasımdan sonra rtx3050 alınır 15 k ya bence bu gidişle durum onu gösteriyor

Yeni konular

Geri
Yukarı