Monster Tulpar T7 v25.1 nasıldır?

Bakabilecek arkadaş var mı? BOE panelde bu seviye ghosting alıyorum fakat genel olarak Innolux kullanılıyormuş sanırım v25.1’de
bu karsılastırmayı yapabilmek icin hem sizin hemde karsılastırma yapacak olan kisinin ya 144hz ve uzerinde video cekmeli yada shutter speed 1/144 ve daha düsük hızlarda fotograf cekmeli paylastıgınız fotografın shutter ı nedir
yoksa fotograf meshur donmeyen helikopter pervanesi efekti gibi panelle senkron olup var olan ghostingi azaltabilir yada asenkron olup fazladan ghosting efekt ekleyebilir

bu karsılastırmayı yapabilmek icin hem sizin hemde karsılastırma yapacak olan kisinin ya 144hz ve uzerinde video cekmeli yada shutter speed 1/144 ve daha düsük hızlarda fotograf cekmeli paylastıgınız fotografın shutter ı nedir
yoksa fotograf meshur donmeyen helikopter pervanesi efekti gibi panelle senkron olup var olan ghostingi azaltabilir yada asenkron olup fazladan ghosting efekt ekleyebilir
Fotoğraf çekmenize gerek yok hocam. Sizde hiç ghosting var mı mesela, ben arkasında çok hafif bir yeşilimsi iz olarak görüyorum. Fazla dikkat çekmiyor ama var. Minör
-orta seviye arası derdim mesela

undervolt hangi program ile yapıyorsunuz throttlestop kullanarak yapmayı denedim ama undervolt ayarları kapalı gözüküyor dokunamıyorum. bir bilginiz var mı.

Sağ Ctrl sağ Shift sol Fn ve F2 aynı anda bas açılır.
dediğinizi yaptım ama bir şey olmadı. msi biosda sizin dediğiniz işlemi yapıp açıyordu bideosunda bende işlemedi bios sürümünden olabilir mi acaba

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2022-03-28 at 19.36.16.jpeg
    WhatsApp Image 2022-03-28 at 19.36.16.jpeg
    117 KB · Görüntüleme: 17

Yeni konular

Geri
Yukarı