Monster Tulpar T7 v25.1 nasıldır?

Teşekkürler ben de ondan alayım o zaman hocam. Bu video undervolt konusunda işinize yarayabilir. Ben buradan bakarak yaptım.
çok teşekkür ederim hocam.
Ürünü tam almaya karar verdim hiç bir yerde stoklarda yok.. Siz nereden alıyorsunuz ? :] Stok bulan varsa yazarsa sevinirim.
stok o kadar komikti ki ben alırkende geçen hafta. Bir baktım var 15 dk sonra stok bitti. :) sonra trendyoldan %5 indirimli aldım. stokları doldur boşlat yapıyorlar takip edip yakalarsan hiç kacırma derim.

stok o kadar komikti ki ben alırkende geçen hafta. Bir baktım var 15 dk sonra stok bitti. :) sonra trendyoldan %5 indirimli aldım. stokları doldur boşlat yapıyorlar takip edip yakalarsan hiç kacırma derim.
Gerçekten saçma sapan bir stok anlayışları var. Dün 25.1 için stok sordum, yakın tarihte gelmesi planlanmıyor dediler. Şimdi Trendyol'da 25.1.1 var görünüyor. Windows ve düşük okuma yazma hızı olan SSD için bin lira vermek istemiyorum. Hadi verdim diyelim RAM arttırmak için ürünü açmadan tekrar servise yollamak gerekiyormuş. Kendi sitenden sat uğraştırma milleti. Hayat yeterince zor zaten bir de bunların stok mtok durumları için hesaba kitaba düşüyoruz.🤪

Gerçekten saçma sapan bir stok anlayışları var. Dün 25.1 için stok sordum, yakın tarihte gelmesi planlanmıyor dediler. Şimdi Trendyol'da 25.1.1 var görünüyor. Windows ve düşük okuma yazma hızı olan SSD için bin lira vermek istemiyorum. Hadi verdim diyelim RAM arttırmak için ürünü açmadan tekrar servise yollamak gerekiyormuş. Kendi sitenden sat uğraştırma milleti. Hayat yeterince zor zaten bir de bunların stok mtok durumları için hesaba kitaba düşüyoruz.🤪
Ben 25.1.1 aldım 1 tl fark ıcın deger hem windows kurulu gelıyor (çöpsüz üzüm) hem her türlü 1tb ssd geerekicek 512gb artık hiç bir işe yaramıyor. SSD testini ekledim 2 3 sayfa önceye bence al rahat et. Ama takdir senin ben cok hesaplama yaptım. 16.400 gibi bir rakama geldi 25.1.1 değdi.

Ben 25.1.1 aldım 1 tl fark ıcın deger hem windows kurulu gelıyor (çöpsüz üzüm) hem her türlü 1tb ssd geerekicek 512gb artık hiç bir işe yaramıyor. SSD testini ekledim 2 3 sayfa önceye bence al rahat et. Ama takdir senin ben cok hesaplama yaptım. 16.400 gibi bir rakama geldi 25.1.1 değdi.

Oydu buydu derken yine bitti stok. Bence adamlar buraları okuyup okuyup gülüyor muhtemelen.😋

Trendyol Monster Notebook satıcısından verdim siparişi bende. 18 Ekimde en geç kargoya verilecek diyor bakalım umarım iptal vs. olmaz.

CPU thermal throttling yasayan var mı? 95 diyor XTU ama 95 derecede olmadigina eminim islemcinin. Tek cekirdek arada 95 goruyor diye throttling yiyorum. Ayni sorunu yasayan var mı?
Realtemp ile baktim 4. Core 95 sabit. Anlamadim gitti.
cinebenchde 3.8ghz de sabit ama 13k skor aliyor normal mi?

Hayırlı olsun. Umarım siz de memnun kalırsınız.
Merhaba. Umarım. Normalde Amazon.co.uk üzerinden ASUS ROG STRIX model bir ürün satın almıştım ve inanılmaz uygun bir fiyata gelmişti lakin stok hatası olduğu için 11 gündür bir gelişme yoktu. Bu bağlamda Monster'a bir şans tanıyacağım. Her ihitmale karşı Amazon siparişimi iptal etmedim duruma göre değerlendireceğim. Ek olarak çok teşekkür ederim. Hepimize uzun ömürlü, mavi ekransız ve sorunsuz kullanımlar dilerim.

Geri
Yukarı