Monster Tulpar T7 v25.1 nasıldır?

Demiştim arkadaşlar sorun çözüldü Nvidia Geforce exprience ı yukleyıp guncellemeleri yapınca sorun cozuldu bu sekılde sorun ıle karsılasanlar ıcın bu yontemı tavsıye ederım
Merhaba. Çok sevindim. Ek olarak aşırı ilginç buldum böyle bir sorunun sürücü kaynaklı olmasından. Donanımsal diye endişe edip belirtmiştim. Lakin çok şükür değilmiş :)
Harika!

Anlık açılıp kapanmıştı.

An itibariyle siparişim teslim edildi. Çok hızlı, ilgili ve bilgilendirici bir süreçti. Vardiyam bittiği gibi gerekli kontrol ve testleri yapıp sizleri bilgilendiririm.

Güncelleme: Akşam 5 gibi gerekli kurulumlara ve testlere başladım. Öncelikle herhangi bir ölü pixel ya da ışık sızmasıyla karşılaşmadım. SSD ve diğer parçalar yazıldığı gibi. Malzeme kalitesinde ya da benzeri modüllerde herhangi bir sorun görmedim. Maşallah diyelim :)

Ses, görüntü, malzeme kalitesi, klavye, dahili mikrofon kısacası ürünün sunduğu tüm özellikler tatminkar ve fazlasıyla yeterli. Fiyatına ve ürüne göre değerlendirdiğimizde 100 üzerinden 90 verebilirim.
Güncelleme 2:

2 günlük yoğun test, inceleme ve kontrol sonrası cihaz benim gönlümü kazanmayı başardı.

Aşağıdaki testler Windows 11 üzerinde sistem, sürücü ve diğer tüm ek paktetlerin en güncel haliyle yapılmıştır. Bios'dan yüksek performans modu seçili, Feature Manager'den yüksek performans seçili, Windows güç ayarları üzerinden yüksek performans seçili ve MUX aktif şekilde yapılmıştır.

1634705216884.png

1634705228152.png

Merhaba. Çok sevindim. Ek olarak aşırı ilginç buldum böyle bir sorunun sürücü kaynaklı olmasından. Donanımsal diye endişe edip belirtmiştim. Lakin çok şükür değilmiş :)

Güncelleme 2:

2 günlük yoğun test, inceleme ve kontrol sonrası cihaz benim gönlümü kazanmayı başardı.

Aşağıdaki testler Windows 11 üzerinde sistem, sürücü ve diğer tüm ek paktetlerin en güncel haliyle yapılmıştır. Bios'dan yüksek performans modu seçili, Feature Manager'den yüksek performans seçili, Windows güç ayarları üzerinden yüksek performans seçili ve MUX aktif şekilde yapılmıştır.

Eki Görüntüle 1193544

Eki Görüntüle 1193545
çok başarılı ben o kadar yuksek almadım ama windows 10 ve diğer seceneklerın hepsı Stabilize ve normaldeydi belki o etkilemiş olabilir. Ellerine sağlık :) yüzümüzü güldürdü bu notebook.

Güncelleme 2:

Eki Görüntüle 1193544

Eki Görüntüle 1193545
Çok yakın sonuçlar almışız hocam. Neredeyse aynı. Bende win 10 yüklü sadece.

Merhabalar bende dün sabah sipariş ettim v25.1i uzun araştırmalarım sonucu tercih ettim inşallah üzmez bu arada ilk defa monster deneyimi yaşayacağım gerçi model daha çok gp76 olsa da teknik hizmet vs kaliteye bakıp göreceğiz.

Merhabalar bende dün sabah sipariş ettim v25.1i uzun araştırmalarım sonucu tercih ettim inşallah üzmez bu arada ilk defa monster deneyimi yaşayacağım gerçi model daha çok gp76 olsa da teknik hizmet vs kaliteye bakıp göreceğiz.
uzun yıllar rog laptop kullanıp bende geçeli üç hafta oldu ilk monster cihazım hiç ama hiç pişman değilim monsterde benim gözümde şuanda alınacak tek makina f7p bu cihaz bende çok araştırdım. deneyim mağazasına da gittim kullandım cihazları mediamarkt da legion 5 de inceledim baktım ama buna karar verdim hiçte pişman değilim. umarım sizde memnun kalırsınız.

uzun yıllar rog laptop kullanıp bende geçeli üç hafta oldu ilk monster cihazım hiç ama hiç pişman değilim monsterde benim gözümde şuanda alınacak tek makina f7p bu cihaz bende çok araştırdım. deneyim mağazasına da gittim kullandım cihazları mediamarkt da legion 5 de inceledim baktım ama buna karar verdim hiçte pişman değilim. umarım sizde memnun kalırsınız.
çok teşekkürler hala bir sürü araştırma yapıyorum laptopla alakalı ince detaylara bakıyorum bende memnun kalacağımı düşünüyorum inşallah. Bu arada ön sipariş verdiğim için en geç 29 ekimde kargoya verilecek ürün. Gelene kadar kullanıcıların çekmiş olduğu fotoğraflara bakmak istiyorum eğer siz de çektiyseniz birkaç fotoğraf atabilir misiniz ?

çok teşekkürler hala bir sürü araştırma yapıyorum laptopla alakalı ince detaylara bakıyorum bende memnun kalacağımı düşünüyorum inşallah. Bu arada ön sipariş verdiğim için en geç 29 ekimde kargoya verilecek ürün. Gelene kadar kullanıcıların çekmiş olduğu fotoğraflara bakmak istiyorum eğer siz de çektiyseniz birkaç fotoğraf atabilir misiniz ?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

guzel bır ınceleme baya enine boyuna inceleme yapılmış. ben memnunum ılk cok korktum acarken pixel testi yaparken elim titredi :D ısık sızmasıda olmayınca mutlu oldum bir once ki 19.7 mi iade etmiştim soputmasıda guzel bırde Zelman sogutma aldım memnunum acıkcası.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

guzel bır ınceleme baya enine boyuna inceleme yapılmış. ben memnunum ılk cok korktum acarken pixel testi yaparken elim titredi :D ısık sızmasıda olmayınca mutlu oldum bir once ki 19.7 mi iade etmiştim soputmasıda guzel bırde Zelman sogutma aldım memnunum acıkcası.
Dostum biliyorum bunu zaten v25.1 ile alakalı netteki her bilgiye videoya foruma baktım nerdeyse. Benim demek istediğim sen bir kullanıcı olarak kendi pcni çekip atabilir misin anlamında sordum.
Bu arada pc bir gelsin de bende zalman almayı düşünüyorum.

Dostum biliyorum bunu zaten v25.1 ile alakalı netteki her bilgiye videoya foruma baktım nerdeyse. Benim demek istediğim sen bir kullanıcı olarak kendi pcni çekip atabilir misin anlamında sordum.
Bu arada pc bir gelsin de bende zalman almayı düşünüyorum.
benchmarklar ıcın mı yoksa tıpını mı ıstersın

Güncelleme 2:

Eki Görüntüle 1193544

Eki Görüntüle 1193545
biosdaki o user scenario tam olarak neye etki ediyor ne ise yariyor bilen varmi? ben stock kullaniyorum mux performance vs kapali ortalama ayni sonuclar.hatta cinebenchde 13500 civari undervoltlu
Hatta soyle bir şey diyeyim MUX acik veya kapali Battlefield 5'de FPS ayniydi anlamadim. Birçok yerde ciddi FPS artisi gozlenmis dGPU kullanikirken bende fark olmadi 25.1.1

Son düzenleme:

Geri
Yukarı