Monster Tulpar T7 v25.1 nasıldır?

Şanslıymışsınız gerçekten hemen almışsınız. Bu arada hazır olursa hafta sonu göndermeme ihtimalleri olmaz dimi ? Yani hafta içi değildir sadece kargolama işi
Bende de aynı sekılde 3-4 gun kargo yazıyordu 48 saatte elıme ulaştı. :)

Kasa nefis gerçekten. 25.1.1 serisini aldım cok fiyat farkı yoktu kurulmus geldı 1tb ssd ve 240hz ekran farklı olarak. bilmiyorum sen 25.1 mı 25.1.1 mı aldın ama mutlu olacagına emınım (ılk yapacağın sey pixel ve ekran sızıntı testı olsun) nvidia geforce exprience, ıntel driver support ve windows guncellemeleri yap sıkıntı yoksa daha sonra. hayırlı olsun :)

Bende de aynı sekılde 3-4 gun kargo yazıyordu 48 saatte elıme ulaştı. :)

Kasa nefis gerçekten. 25.1.1 serisini aldım cok fiyat farkı yoktu kurulmus geldı 1tb ssd ve 240hz ekran farklı olarak. bilmiyorum sen 25.1 mı 25.1.1 mı aldın ama mutlu olacagına emınım (ılk yapacağın sey pixel ve ekran sızıntı testı olsun) nvidia geforce exprience, ıntel driver support ve windows guncellemeleri yap sıkıntı yoksa daha sonra. hayırlı olsun :)
Sağolasınn ben 25.1 aldım zaten wyi orjinal kullanmama şuanlık gerek duymuyorum ve 144 hz ekran benim için gayet yeterli geldi. Senden farklı olarak 512 gb samsung ssd var.(Ekleme yapmayı düşünüyorum ilerde). Laptop bakıyordum zaten 2-3 aydır. Bu pcyi ve alternatifleri çok araştırdım. Kendim de pc bölümü okuyorum kendimi bildim bileli de bu alandayım. Bakalım geldiği gibi tüm gerekli testleri yapacağım adım adım inşallah sorunsuz bir test süreci geçiririm. :)

Sağ olasınn ben 25.1 aldım zaten W'yi orijinal kullanmama şu anlık gerek duymuyorum ve 144 Hz ekran benim için gayet yeterli geldi. Senden farklı olarak 512 GB Samsung SSD var.(ekleme yapmayı düşünüyorum ileride). Laptop bakıyordum zaten 2-3 aydır. Bu PC'yi ve alternatifleri çok araştırdım. Kendim de PC bölümü okuyorum kendimi bildim bileli de bu alandayım. Bakalım geldiği gibi tüm gerekli testleri yapacağım adım adım inşallah sorunsuz bir test süreci geçiririm. :)

Hocam bende ön siparişteyken aldım. 10 gün sonra elimde olacak inşallah. Hayırlı olsun size de. Test kısmında da sıkıntı yaşayacağınız düşünmüyorum. Sıkıntı yaşarsanız bile Monster'in iade kısmı sorun çıkartmaz. İçiniz rahat olsun.

Hocam bende ön siparişteyken aldım. 10 gün sonra elimde olacak inşallah. Hayırlı olsun size de. Test kısmında da sıkıntı yaşayacağınız düşünmüyorum. Sıkıntı yaşarsanız bile Monster'in iade kısmı sorun çıkartmaz. İçiniz rahat olsun.
Teşekkürler hocam ben de aynı şekilde sorun yaşayacağımı düşünmüyorum o konuda çünkü monster özellikle teknik hizmet, iade vs konularında gerçekten iyi, ilgililer.

Sn. Aliihsan Bey,

PC başına geçince haber verir misiniz, bir Tulpar kullanıcı olarak size birşey sormak istiyorum..teşekkürler
bende yardımcı olabıilrim isterseniz tulparın basındayım suan :)
Sağolasınn ben 25.1 aldım zaten wyi orjinal kullanmama şuanlık gerek duymuyorum ve 144 hz ekran benim için gayet yeterli geldi. Senden farklı olarak 512 gb samsung ssd var.(Ekleme yapmayı düşünüyorum ilerde). Laptop bakıyordum zaten 2-3 aydır. Bu pcyi ve alternatifleri çok araştırdım. Kendim de pc bölümü okuyorum kendimi bildim bileli de bu alandayım. Bakalım geldiği gibi tüm gerekli testleri yapacağım adım adım inşallah sorunsuz bir test süreci geçiririm. :)
Hayırlı olsun :) geldi mi ?

Geri
Yukarı