Monster Tulpar T7 v25.1 nasıldır?

Hayırlı olsun. Bana 2 günde geldi istanbul içi bilmiyorum tabii yoğunluğu nedir. 16.500 dü 25.1.1 trendyolda ama sitesinde 17.800 du yanı aslında sitesinde fiyatı hiç değişmedi. Umarım sorunsuz şekilde kullanırsın benim 2 haftayı geçti ve iyi ki almışım dedim. Sizlerinde aynı şekilde olmasını dilerim.
Aldığında ön siparişte miydi yoksa stokta var mıydı?

Ona gelmiştir muhtemelen, geçen hafta çarşamba sipariş veren arkadaş vardı daha ona da gelmemiş, arayan soran siparişinde farklı bir durum olursa belirtirse burda bizimde haberimiz olur arkadaşlar
Ben ayın 20sinde sabah erkenden ön sipariş açılır açılmaz aldım. Hala bekliyorum. Ürün hazırlanıyor. Aradım kaç defa aynı şeyi söylediler. 9 iş günü içerisinde kargoya teslim falan. Burada daha önceden ön sipariş vermiş arkadaşlar arasında 4.gün teslim alan da vardı. İnşallah bizim elimize de sorunsuz, sağlam, doğru bir şekilde ulaşır.

Ben ayın 20sinde sabah erkenden ön sipariş açılır açılmaz aldım. Hala bekliyorum. Ürün hazırlanıyor. Aradım kaç defa aynı şeyi söylediler. 9 iş günü içerisinde kargoya teslim falan. Burada daha önceden ön sipariş vermiş arkadaşlar arasında 4.gün teslim alan da vardı. İnşallah bizim elimize de sorunsuz, sağlam, doğru bir şekilde ulaşır.
Bana bu cihaz normal satışa açılmadığı sürece bize gönderilmeyecek gibi geliyor.

Ben ayın 20'sinde sabah erkenden ön sipariş açılır açılmaz aldım. Hala bekliyorum. Ürün hazırlanıyor. Aradım kaç defa aynı şeyi söylediler. 9 iş günü içerisinde kargoya teslim falan. Burada daha önceden ön sipariş vermiş arkadaşlar arasında 4.gün teslim alan da vardı. İnşallah bizim elimize de sorunsuz, sağlam, doğru bir şekilde ulaşır.

Ben de 20'sinde ön sipariş ile satın aldım. Halen daha beklemedeyim.
2 bin lira fark olmuş dolar çıkışından sonra. Zamanında aldık.

Ben 2 hafta önce 14.800 liraya Trendyol'dan almıştım. Şu ana 18 olmuş fiyat. Keşke evi arabayı satıp komple v25.1 alsaymışım. 😋

Hocam bende aynı fiyata trenyoldan aldım. Ürün size geldiyse eğer yanında çanta falanda geldi mi söyler misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı