Monster Tulpar T7 v25.1 nasıldır?

Şimdi bir mesaj geldi cihazınız üretim departmanına yönlendirilmiştir diye. Sıfırdan yapıyorlar herhalde laptopu :D

Zaten 0'dan yapıyorlar hocam. Ondan ön sipariş diyorlar adına. Yani kişi bazlı üretim yapıyorlar.

Beyler gelen mesaj;
siparişiniz hazırlanmıştır, Pazar günleri hariç kargo firmasına 24 saat içerisinde teslim edilecektir. Kargo takip numaranız sistem tarafından oluşturulduktan sonra SMS olarak gönderilecektir.

Zaten 0'dan yapıyorlar hocam. Ondan ön sipariş diyorlar adına. Yani kişi bazlı üretim yapıyorlar.
:) :) sıfırdan falan yapılmıyor herşeyi hazı geliyor msı üretimi zaten aynı fabrikadan çıkıyor sadece ssd ve ram burada takılıp sistem kontrolleri yapılıp bios ayarları yapılıp paketlenip gönderiliyor doğrusu bu şekilde hocam ssd ve ram dışında hiçbir donanım üretilmiyor . onun için tr de fabrikası olması gerekir ki öyle birşey yok monster de
Kardeşim benim biliyorum zaten benim dediğim şey laptopu en baştan mı yapıyorlar dedim dalgasına hani ham maddesinden :D

Aynen knka bilgin olsun
ssd ram takıp bios güncellmesi yapacaklar akabinde hemen kargo :) sizin cihaz tmm gibi birşey yani hemen kargolarlar artık bu safhadan sonra merak etmeyin

Geri
Yukarı