Monster Tulpar T7 v25.1 nasıldır?

Monster içindeki ekran kartı sürücüsü eski oluyor genelde Ekim sonu bi güncelleme geldi bildiğim kadarıyla usb de o yok

Eyvallah üstadım 🙏
GEFORCE EXPERİENCE kuracaksınız zaten güncelleme sürekli geliyor sorun olmaz usb den kurun gitsin zaten programını kuracaksınız yenisi varsa bile usb den yükledikten sonra kendi programı otomatik indiriyor sorun olmaz usb den tak çalıştır çok daha rahat oluyor kurulum hiç sitelerden driver indirmeye gerek yok ekran kartı da belirttiğim gibi sitesinden bile indirseniz zaten dediğim programı her halükarda kuracağınız için o program otomatik hallediyor zaten tercih sizin tabi ki :) :)

GEFORCE EXPERİENCE kuracaksınız zaten güncelleme sürekli geliyor sorun olmaz usb den kurun gitsin zaten programını kuracaksınız yenisi varsa bile usb den yükledikten sonra kendi programı otomatik indiriyor sorun olmaz usb den tak çalıştır çok daha rahat oluyor kurulum hiç sitelerden driver indirmeye gerek yok ekran kartı da belirttiğim gibi sitesinden bile indirseniz zaten dediğim programı her halükarda kuracağınız için o program otomatik hallediyor zaten tercih sizin tabi ki :) :)
Eyvallah üstadım, forum da bir çok kişi usbden yapmayın kendiniz kurun güncellemesi diyor da o yüzden

Beyler sizdede monster logosunun en sol tarafına doğru ufak bir çıkıntı varmı? Bunu daha önce de forumda yaşayan vardı sanırım. Sorun teşkil eder mi sizce. Çok ufak ayrıntı ama bu modelde fix böyle mi herkeste merak ediyorum.

Dosya Ekleri

• 16354328956162050764818734122639.jpg
    16354328956162050764818734122639.jpg
    130,4 KB · Görüntüleme: 72
Beyler sizdede monster logosunun en sol tarafına doğru ufak bir çıkıntı varmı? Bunu daha önce de forumda yaşayan vardı sanırım. Sorun teşkil eder mi sizce. Çok ufak ayrıntı ama bu modelde fix böyle mi herkeste merak ediyorum.
Şu son 3 4 gündür konuştuğumuz hiç kimsenin eline henüz pc geçmediği için biraz beklemen gerekicek cevap için :D

Şu son 3 4 gündür konuştuğumuz hiç kimsenin eline henüz pc geçmediği için biraz beklemen gerekicek cevap için :D
Bunu bir sorun olarak mı görmeliyim yoksa herkeste mi böyle cidden metak ediyorum aslında benım hıc dıkkatımı cekmedı forumdakı yazıları hatırlayınca bır bakayım dedım ve aynı sekılde gördüm. Yardımcı olabilecek varsa sevinirim.
Sizce bu konuyla alakalı olarak ne yapmalıyım cihaz değişimi yapılır mı? Gerek varmı

Son düzenleme:
Monster'dan aradılar. Kargo şirketi ile alakalı gecikme olduğunu bu yüzden Pazartesi en geç Salı günü teslim edileceğini belirttiler. Ben Ankara şubeden alacağım sizin için durum farklı olabilir. Gecikmelerin sebebi resmi tatillermiş. Ancak küçük bi ihtimal cumartesi gelebilirmiş. Ürününüz hazır şeklinde mesaj bekleyin diyorlar

Monster'dan aradılar. Kargo şirketi ile alakalı gecikme olduğunu bu yüzden pazartesi en geç salı günü teslim edileceğini belirttiler. Ben Ankara şubeden alacağım sizin için durum farklı olabilir. Gecikmelerin sebebi resmi tatiller miş. Ancak küçük bir ihtimal cumartesi gelebilirmiş. Ürününüz hazır şeklinde mesaj bekleyin diyorlar.

Ne zaman sipariş verdiniz hocam.

Bunu bir sorun olarak mı görmeliyim yoksa herkeste mi böyle cidden metak ediyorum aslında benım hiç dıkkatımı cekmedı forumdakı yazıları hatırlayınca bır bakayım dedım ve aynı sekılde gördüm. Yardımcı olabilecek varsa sevinirim.

Sizce bu konuyla alakalı olarak ne yapmalıyım cihaz değişimi yapılır mı? Gerek var mı?

Konu açın yardımcı olurlar. Ya da bazı kişilerin resimleri vardı oralardan anlamaya çalışın.

Evet bendeki ve birkaç arkadaştaki ürünler de öyle. Hatta MSI'ın kendi ürünlerinde de var o durum. Bir videoda görmüştüm. 2 aydır kullanıyorum bir sorun yaşamadım ve rahatsız etmiyor.

Geri
Yukarı