Monster Tulpar T7 v25.1 nasıldır?

Evet bendeki ve birkaç arkadaştaki ürünler de öyle. Hatta MSI'ın kendi ürünlerinde de var o durum. Bir videoda görmüştüm. 2 aydır kullanıyorum bir sorun yaşamadım ve rahatsız etmiyor.
Hocam ben değişim talep edicem rahatsız ediyor gerçekten. Aradım kargolayın sorununuzu a4e yazıp gönderin dediler. Değişim onayı verilirmiş sıfır cihaz oldugu ıcın.

Hocam ben değişim talep edicem rahatsız ediyor gerçekten. Aradım kargolayın sorununuzu a4e yazıp gönderin dediler. Değişim onayı verilirmiş sıfır cihaz oldugu ıcın.
Her gelen cihazda aynısı var mı ona bi bakın bence acele etmeyin. Öyleyse değişimden gelen üründe de yüksek ihtimal aynı sorun olabilir.

Monster'dan aradılar. Kargo şirketi ile alakalı gecikme olduğunu bu yüzden Pazartesi en geç Salı günü teslim edileceğini belirttiler. Ben Ankara şubeden alacağım sizin için durum farklı olabilir. Gecikmelerin sebebi resmi tatillermiş. Ancak küçük bi ihtimal cumartesi gelebilirmiş. Ürününüz hazır şeklinde mesaj bekleyin diyorlar
Bende şubeden alacağım ancak herhangi bir bilgilendirme olmadı sana cihazınız üretime geçti diye mesaj falan geldi mi?

Yetkiliye sorduğumda bunun kronik bir sorun olmadığını söyledi.
Eminseniz o hâlde deneyin şansınızı umarım sorunsuz cihaz gelir
Bende şubeden alacağım ancak herhangi bir bilgilendirme olmadı sana cihazınız üretime geçti diye mesaj falan geldi mi?
Hayır hâlâ hazırlanıyor yazmakta. Zaten üretim dedikleri şubeye geldiğinde en fazla 3 saat alacak montaj işlemi imiş. Dolayısıyla ürününüz hazır teslim alabilirsiniz mesajı gelir dediler.

Yetkiliye sorduğumda bunun kronik bir sorun olmadığını söyledi.

Az önce bende birkaç video ve birkaç fotoğraf inceledim. Hiçbirinde böyle bir sıkıntı yoktu. Eğer sizide cidden rahatsız ediyorsa kesinlikle değişim isteyin. Etmiyor ise diğer teknik sıkıntıları kontrol edin. Eğer ölü piksel, ışık sızması gibi sorunlar yoksa bir dahaki cihazın bu sorunlarla gelebileceği ihtimalini değerlendirip öyle karar verin. Bir de geri gönderecekleri zaman kontrol ettirebilirseniz kontrol ettirin. Umarım artan fiyatlardan dolayı sizi zor duruma sokmazlar.

Hayır ama mağazaları falan 29 Ekim'de açıkmış belki dönüş yapılır bu hafta

Cumartesi de çalışıyor mu hocam Monster iş gününden sayılıyor mu? 29 Ekim'de iş gününden sayacaz mı? Haftaya kaldı gibime geliyor benim 22 Ekim'den kaç iş günü oldu yarını da sayarsak 22 Ekim sabah 8 de siparişe alındı diye esaj geldi Monster'dan SMS

Az önce bende birkaç video ve birkaç fotoğraf inceledim. Hiçbirinde böyle bir sıkıntı yoktu. Eğer sizide cidden rahatsız ediyorsa kesinlikle değişim isteyin. Etmiyor ise diğer teknik sıkıntıları kontrol edin. Eğer ölü piksel, ışık sızması gibi sorunlar yoksa bir dahaki cihazın bu sorunlarla gelebileceği ihtimalini değerlendirip öyle karar verin. Bir de geri gönderecekleri zaman kontrol ettirebilirseniz kontrol ettirin. Umarım artan fiyatlardan dolayı sizi zor duruma sokmazlar.
Çok rahatsız etmiyor ve gönderirsem gelen cihazda ölü piksel ışık sızması veya başka bir sorun çıkarsa diye korkuyorum. Testlerini yaptım cihazda sorun yok bunun dışında çok şükür. Siz olsanız ne yapardınız? Riske girermiydiniz bu durum için

Beyler sizdede monster logosunun en sol tarafına doğru ufak bir çıkıntı varmı? Bunu daha önce de forumda yaşayan vardı sanırım. Sorun teşkil eder mi sizce. Çok ufak ayrıntı ama bu modelde fix böyle mi herkeste merak ediyorum.
Hayırlı olsun üstadım sonunda kavuşmuşsun, nasıl son durumlar sıkıntı var mı testleri yaptın mı?

Bu arada güncelleştirmeleri yaparken sırayı nasıl yapmalıyım az önce ilk intel asistandan 2 ağ bağdaştırıcısı sürücüsü yükleyerek başladım daha sonra usbden kurulum uygulamasından sıra sıra yüklemeye başlarken nvidia güncellemesi yaparken pc onarım hatası verdi ve sürekli aynı hatayı aldım windowsu başlatamadı daha sonra seçenek sundu bende bilgisayarı sıfırlamayı seçtim sizcr nerede hata yaptım şimdi sürücü sırasını nasıl yapmalıyım?

Yeni konular

Geri
Yukarı