Monster Tulpar T7 v25.1 PUBG'de 95 derece

Forza55

Centipat
Öncelikle Tulpar T7 v25.1 baktigim yorumlara göre bende T7 v25.1 de karar kildim ama maalesef ki Monster'den yüzümüz gülmedi. İlk basta anakart bozuldu, servise gönderdim geri geldi. Anakart degismiler, simdi de PUBG oynuyorum derece 95'lere çikiyor. Sebebini anlamadim, hayal kirikligi, servisten cikamicaz bu gidisle herhalde.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Abra 18.2 kullanıyorum RDR2 Ultra high karışık ayarlarda 80 civarında geziyor tabii soğutucu ile aşırı fazla bir sıcaklık hocam sizinki.

"PUBG oynuyorum derece 95'lere çikiyor"
Bende de Monster'in T7 eski bir modeli var GTX980M'li. Knight açıkken sıcaklık değerleri böyle;
1638395805766.png

Öncelikle Tulpar T7 v25.1 baktigim yorumlara göre bende T7 v25.1 de karar kildim ama maalesef ki Monster'den yüzümüz gülmedi. İlk basta anakart bozuldu, servise gönderdim geri geldi. Anakart degismiler, simdi de PUBG oynuyorum derece 95'lere çikiyor. Sebebini anlamadim, hayal kirikligi, servisten cikamicaz bu gidisle herhalde.

Laptopu teste sokar mısınız merak ettim işlemci kaç dereceyi görecek.

Normalde isi degerleri iyiydi laptop tamire gitti anakart degisim oldu sonradan CPU 88 90 95leri gormeye basladi oncesinde yoktu böyle bir şey onu anlamadim.
Monster destek ekibinden gelen mesaj 100 dereceye kadar yolu varmis😀 isinirsa kapanirmis zaten teşekkürler Monster.

Dosya Ekleri

• IMG_20211202_000806.jpg
    IMG_20211202_000806.jpg
    226,3 KB · Görüntüleme: 86
Son düzenleme:
Normalde isi degerleri iyiydi laptop tamire gitti anakart degisim oldu sonradan CPU 88 90 95leri gormeye basladi oncesinde yoktu böyle bir şey onu anlamadim.
Monster destek ekibinden gelen mesaj 100 dereceye kadar yolu varmis😀 isinirsa kapanirmis zaten teşekkürler Monster.

Başka oyunlarda da aynı şekilde mi hocam sıcaklık değeri.

O yüzden test yapın diyorum eğer 100 dereceye ulaşırsa performans kısılıyor. 95 derece diye garantiye yollamanız zor. Performans düşüsü var diye garantiye yollayabilirsiniz Cinebench R23 çoklu çekirdek testi yapın ve diğer 11800h işlemcilerle kıyaslayın.

MSI Afterburner 5 derece fazla gösteriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı