Monster Tulpar T7 v25.1 "Sistem bir sorunla karşılaştı" hatası

Xanteus

Decapat
Merhaba arkadaşlar. Yeni laptop satın aldım yaklaşık 2 gün oldu(Monster Tulpar T7 v25.1).
%70 eminim hatanın sebebi undervolt denememden dolayı ama gene de bir sormak istiyorum.
Yukarıdaki hata neden oluyor?
-60'da denedim. 1-2saat sonra oyun içinde bu hata ekrana geldi.
-50'ye çektim bu sabah sistem yük altındayken tekrar bu hatayı verdi.
0'a aldım şu an ne olur bilmiyorum. Sizce bu hata neden kaynaklı olabilir?

ugur uyar 4211

Hectopat
Hocam fabrika ayarlarına sıfırlayın direkt bence biosu. Bu tarz şeyleri Throttlestop gibi bir programla yapmanız daha iyi olur.
Ayrıca sorun dediğiniz gibi undervolttan olmuştur büyük ihtimalle.

Nane32

Zeptopat
Merhaba arkadaşlar. Yeni laptop satın aldım yaklaşık 2 gün oldu(Monster Tulpar T7 v25.1).
%70 eminim hatanın sebebi undervolt denememden dolayı ama gene de bir sormak istiyorum.
Yukarıdaki hata neden oluyor?
-60'da denedim. 1-2saat sonra oyun içinde bu hata ekrana geldi.
-50'ye çektim bu sabah sistem yük altındayken tekrar bu hatayı verdi.
0'a aldım şu an ne olur bilmiyorum. Sizce bu hata neden kaynaklı olabilir?

Monster'den gerçekten nefret ederim Discord da bir arkadaşla konuşuyorduk diyordiki ben 2-3 gün önce Monster bilgisayar aldım mavi ekran sorunları ısınma vs sorunlar oldu diyordu gerçekten çok berbat şirket.

KS
KS
Xanteus

Xanteus

Decapat
Monster'den gerçekten nefret ederim Discord da bir arkadaşla konuşuyorduk diyordiki ben 2-3 gün önce Monster bilgisayar aldım mavi ekran sorunları ısınma vs sorunlar oldu diyordu gerçekten çok berbat şirket.

Ben bilgisayardan çok memnunum. Sadece undervolt denediğim için mavi ekran aldım. Onun dışında soğutması falan gerçekten çok iyi

ugur uyar 4211

Hectopat
Ben bilgisayardan çok memnunum. Sadece undervolt denediğim için mavi ekran aldım. Onun dışında soğutması falan gerçekten çok iyi
BIOS ekranındayken aşağı kısımda bilgilendirme yazısı oluyor hangi tuş ne işe yarıyor tarzında. F9 olması lazım sanırsam fabrika ayarları için. Sonra sisteme test yap bakalım. Mavi ekran vs. olacak mı ? Eğer olmuyorsa undervolt ya da overclock işlemlerini dediğim program ile yapsan daha iyi. Kalıcı hasar yemezsin ne yaptığını bilirsen.

Yukarı