Monster Tulpar T7 v25.1 "Sistem bir sorunla karşılaştı" hatası

Xanteus

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Yeni laptop satın aldım yaklaşık 2 gün oldu(Monster Tulpar T7 v25.1).
%70 eminim hatanın sebebi undervolt denememden dolayı ama gene de bir sormak istiyorum.
Yukarıdaki hata neden oluyor?
-60'da denedim. 1-2saat sonra oyun içinde bu hata ekrana geldi.
-50'ye çektim bu sabah sistem yük altındayken tekrar bu hatayı verdi.
0'a aldım şu an ne olur bilmiyorum. Sizce bu hata neden kaynaklı olabilir?

Hocam fabrika ayarlarına sıfırlayın direkt bence biosu. Bu tarz şeyleri Throttlestop gibi bir programla yapmanız daha iyi olur.
Ayrıca sorun dediğiniz gibi undervolttan olmuştur büyük ihtimalle.

Hocam fabrika ayarlarına sıfırlayın direkt bence BIOS'u. Bu tarz şeyleri ThrottleStop gibi bir programla yapmanız daha iyi olur.
Ayrıca sorun dediğiniz gibi undervolttan olmuştur büyük ihtimalle.

Anladım teşekkür ederim. Peki bu ThrottleStop'u ve BIOS'u nasıl sıfırlayacağımı anlatabilir misiniz?

Merhaba arkadaşlar. Yeni laptop satın aldım yaklaşık 2 gün oldu(Monster Tulpar T7 v25.1).
%70 eminim hatanın sebebi undervolt denememden dolayı ama gene de bir sormak istiyorum.
Yukarıdaki hata neden oluyor?
-60'da denedim. 1-2saat sonra oyun içinde bu hata ekrana geldi.
-50'ye çektim bu sabah sistem yük altındayken tekrar bu hatayı verdi.
0'a aldım şu an ne olur bilmiyorum. Sizce bu hata neden kaynaklı olabilir?

Monster'den gerçekten nefret ederim Discord da bir arkadaşla konuşuyorduk diyordiki ben 2-3 gün önce Monster bilgisayar aldım mavi ekran sorunları ısınma vs sorunlar oldu diyordu gerçekten çok berbat şirket.

Monster'den gerçekten nefret ederim Discord da bir arkadaşla konuşuyorduk diyordiki ben 2-3 gün önce Monster bilgisayar aldım mavi ekran sorunları ısınma vs sorunlar oldu diyordu gerçekten çok berbat şirket.

Ben bilgisayardan çok memnunum. Sadece undervolt denediğim için mavi ekran aldım. Onun dışında soğutması falan gerçekten çok iyi

1-2 haftaya sorunlar yaşayabilirsin iade edip Acer ASUS MSI vs bilgisayarlar öneririm aşırı kaliteli bilgisayarlardır.
Bu kullandığım modeli zaten MSI kasa :D Acer, ASUS'un teknik servisi çok kötü ayriyeten bu fiyat bandında(17.000TL) RTX 3060-P ve 11800h bulmak imkansızlaştı.

Ben bilgisayardan çok memnunum. Sadece undervolt denediğim için mavi ekran aldım. Onun dışında soğutması falan gerçekten çok iyi
BIOS ekranındayken aşağı kısımda bilgilendirme yazısı oluyor hangi tuş ne işe yarıyor tarzında. F9 olması lazım sanırsam fabrika ayarları için. Sonra sisteme test yap bakalım. Mavi ekran vs. olacak mı ? Eğer olmuyorsa undervolt ya da overclock işlemlerini dediğim program ile yapsan daha iyi. Kalıcı hasar yemezsin ne yaptığını bilirsen.

Yeni konular

Geri
Yukarı