Monster Tulpar T7 V25.1 soğutma bloğu nasıldır?

Hsyn9393

Hectopat
Makaleler
1
Battlefield 5 multiplayer 64 kişilik 3 maç attım 1 saat neredeyse 65 70 derecelerde seyretti turbo fanda.

world of tanks 55 60 derecelerde sıcaklıklar
Şuan oynuyorum mesela

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    239,2 KB · Görüntüleme: 65

BeLcyna

Decapat
Makaleler
2
Çok bir sorun olacağını zannetmiyorum hani o parayı verdikten sonra 25.1.1 i de alabilirim. Ben ısınmasından dolayı çekiniyorum.
ısınma konusunda sıkıntı yaşamayacağınız nadir cihazlardan
dediğim gibi tek eksisi cihazin; yazılım desteği hic yok, az buçuk bile yok.

Isınma konusunda sıkıntı yaşamayacağınız nadir cihazlardan.
Dediğim gibi tek eksisi cihazin; yazılım desteği hiç yok, az buçuk bile yok.

NVIDIA ayarlarından FPS sabitlemeleri yapsak, cooling pad koysak ve ben oyunlarda uçmak istemiyorum bana smooth görüntü verse yeter. Örneğin, 250 FPS Valorant oynamak bana cazip gelmiyor açıkçası onun yerine 144'e sabitleyip, keza bu CS de de geçerli, oynamak sıcaklıkları düşürmeye yarar mı? Ve fan sesinden rahatsızdınız sanırsam siz. O kadar ses geliyor muydu ya yani silence moda alsak ya da fan ayarını kendimiz yapsak en azından %60 %70 lerde gezinse yine çok mu hissettiriyor kendini.

BeLcyna

Decapat
Makaleler
2
NVIDIA ayarlarından FPS sabitlemeleri yapsak, cooling pad koysak ve ben oyunlarda uçmak istemiyorum bana smooth görüntü verse yeter. Örneğin, 250 FPS Valorant oynamak bana cazip gelmiyor açıkçası onun yerine 144'e sabitleyip, keza bu CS de de geçerli, oynamak sıcaklıkları düşürmeye yarar mı? Ve fan sesinden rahatsızdınız sanırsam siz. O kadar ses geliyor muydu ya yani silence moda alsak ya da fan ayarını kendimiz yapsak en azından %60 %70 lerde gezinse yine çok mu hissettiriyor kendini.
Laptopda fps sabitleme kullanmazsanız cihaz ateş etmeye başlıyor 😁 Bir oyunda 500fps olunca tam performans çalışıyor ve bu da sıcaklığı arttırıyor.

Yukarı