Monster Tulpar v19.3 GTA V siyah ekran

Rosso52

Centipat
Merhaba 4-5AY önce aldığım Monster Tulpar v19.3 modelli dizüstü bilgisayarımda son bir haftadır sorunlar yaşıyorum ve bunun ne ile ilgili olduğunu çözemedim.
Uygulamalarda yanıt vermiyor sorunu, GTA V'de açılmama LoL'de oyuna girerken siyah ekranda kalma ve hiçbir şekilde masaüstüne girememe gibi çok sorun yaşıyorum ve bunlar bir anda oldu virüs dolayısıyla gerçekleştiğini varsayıyorum. Çünkü Windows Defender'da truva atı ve durumu ciddi gözüken bir virüsün "bırakıldı" olarak gördüm ve ne yaparsam yapayım kaldıramadım. KIS yükledim ve hiçbir şey bulmadı.

sa.jpg

En basitinden yanıt vermiyor.

sa1.jpg

Bir ara D gözükmüyordu.

image0.jpg

Burada masaüstü simsiyah ve hiçbir şey çalışmıyor.

Dosya Ekleri

• sa.jpg
    sa.jpg
    11,8 KB · Görüntüleme: 40
Son düzenleyen: Moderatör:
C ve D sürücüleri 2 ayrı disk ise kullanılmayan disk varsayılan olarak 20 dakika sonra kendini kapatıyor güç tasarrufu için ama oyunu oynuyorken de hatalarla karşılaşıyorsanız harddisk arızalanmış olabilir. Anlamanın en kolay yolu temiz bir formattan geçer. Hem C hem de D sürücülerini tamamen sıfırlayarak en son sürüm Windows 10 ile format atmanız ve ardından güncel driverleri kurup denemeniz gerek. Format sayesinden eğer problem virüs ise sorunu da çözmüş olursunuz.

C ve D sürücüleri 2 ayrı disk ise kullanılmayan disk varsayılan olarak 20 dakika sonra kendini kapatıyor güç tasarrufu için ama oyunu oynuyorken de hatalarla karşılaşıyorsanız harddisk arızalanmış olabilir. Anlamanın en kolay yolu temiz bir formattan geçer. Hem C hem de D sürücülerini tamamen sıfırlayarak en son sürüm Windows 10 ile format atmanız ve ardından güncel driverleri kurup denemeniz gerek. Format sayesinden eğer problem virüs ise sorunu da çözmüş olursunuz.
Dediğiniz gibi en iyisi güzel bir format olabilir bilgisayarın garantisi hala devam ediyor ama şuan yollayıp 1-2 hafta beklemek istemediğim için benim yapabileceğim bir şey olup olmadığını merak ettim.

Yeni konular

Geri
Yukarı