MONSTER TULPAR V8.1 vs MSI GE72VR APACHE PRO

Bence monster. Çünkü servisi çok iyi her 6 ayda ücretsiz gönderip temizliğini ve macunlarını yeniliyorlar. En fazla 4 gün sürüyor ama msi hakkında birsey söyleyemeyeceğim.

Öncelikle MSI'a yanlış siteden bakıyorsunuz. 500 TL daha ucuza satan yerler var oldukça da güvenilir. Ben aldım kullanıyorum çok da memnunum. İsterseniz atabilirim. Hem de şubesi Antalya'da olduğu için çok işime gelmişti. Ancak oyun oynayacaksanız ve o kadar bütçeniz varsa Monster'ı öneririm çünkü içinde GTX 1070 var. 1060'a göre çook daha güçlü bir GPU'su var bu kartın.
Yani şöyle söyliyim;
1060=0
1080=100 ise,
1070=80-85 falandır. Öyle ikisinin arasında değil. Ancak 1060 da tüm oyunları ultra ayarda oynayabileceğiniz bir kart.
Monster'da durum nedir tam bilmiyorum ama GE72VR'ın harika bir ses sistemi var. Kasa parmak izi bırakıyor ancak metal yapısı oldukça olumlu bir his bırakıyor. Isınma sorunu yaşadığımı söyleyemem ancak gene de soğutucu kullanıyorum. Tüm oyunları serin serin oynayabiliyorum.

Sonuç;
Paranız varsa ve ekran kartını yoğun kullanıyorsanız, kesinlikle GTX 1070'li bir laptop almanızı öneririm.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı