Monster tulpat t5v21.6 ofis modu kasıyor

simpilot

Centipat
Daha fazla  
Monster tulpar t5v21.6 ofis modundayken tarayıcıda YouTube video izlerken videolar kasıyor, bariz şekilde hissediliyor bu. Game moduna ya da Turbo moduna alonca hiçbir sorun yok. Başka yaşayan var mı böyle bir şey? Bir de şu kontrol merkezindeki ayarları nasıl olmalı herhangi bir video göremedim.

Ekran Görüntüsü (96).png

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (98).png
    Ekran Görüntüsü (98).png
    424,2 KB · Görüntüleme: 62
Son düzenleme:
Kasma olayını görmeden bir şey diyemeyeceğim. Video çekme imkanınız varsa çekip paylaşın.

MCC de Turbo modu bu şekilde kullanıyorum ben. Verimli bir soğutucu ile kullanıyorsanız bu ayarlarla kullanabilirsin.

Dosya Ekleri

• 1664282986206.png
    1664282986206.png
    251 KB · Görüntüleme: 82
Kasma olayını görmeden bir şey diyemeyeceğim. Video çekme imkanınız varsa çekip paylaşın.

Mcc de Turbo modu bu şekilde kullanıyorum ben. Verimli bir soğutucu ile kullanıyorsanız bu ayarlarla kullanabilirsin.

Hocam şöyle video oynarken bariz bir şekilde düşük fpste oynuyor takılıyor ama oyun modunu açtıktan sonra sabit 60 FPS akıcı oynuyor.

MCC de Turbo modu bu şekilde kullanıyorum ben. Verimli bir soğutucu ile kullanıyorsanız bu ayarlarla kullanabilirsin.
Deep cooler N8 var bende.Sizin ayarları yapıp deneyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı