Monster Ürünleri Nasıldır?

Ritalin

Hectopat
Daha fazla  
Monster'ın bilgisayarı modelleri olsun kulaklıkları olsun mousesine kadar bütün ürünlerin altında sayfalarca aşırı övgü dolu yorumlar var. (Aşırıdan kastım 200 TL'lik ürünü 1000 TL'lik üründen iyi tutmaları) küçük bir sorun yaşayıp bunu belirtenlerin yorumları ise hep eksilenmiş. Sizce bu firmanın bütün ürünleri yorumlarındaki gibi piyasadaki diğer ürünlerde hem fiyat hem performans olarak üstün mü? Yoksa oradaki yorumlar sahte mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Monster'ın bilgisayarı modelleri olsun kulaklıkları olsun mousesine kadar bütün ürünlerin altında sayfalarca aşırı övgü dolu yorumlar var. (Aşırıdan kastım 200 TL'lik ürünü 1000 TL'lik üründen iyi tutmaları) küçük bir sorun yaşayıp bunu belirtenlerin yorumları ise hep eksilenmiş. Sizce bu firmanın bütün ürünleri yorumlarındaki gibi piyasadaki diğer ürünlerde hem fiyat hem performans olarak üstün mü? Yoksa oradaki yorumlar sahte mi?
Ürünleri idare eder ama o kadar övgüyü hak eder mi bilemem. Zaten 200 TL'lik ürünü 1000 TL'likten iyi tutmaları kabul edilebilir birşey değil. Bir de Monster'ın bilgisayarlarını MSI, ASUS gibi markalardan üstün tutanlar var. Artık görmemişlikle mi alakası var yoksa birileri mi çok övdü bilemeyceğim :)

Fiyatına göre güzel bir performans ürünü. Ama fark ettiysen diğer önce gelen ASUS, MSİ gibi markalardan bir tık ucuz. Bu bir tık ucuzluk anakart veya herhangi bir donanım aksaklığı olarak yansımıyor. Biraz daha görünüş olarak yansıyor. Klavye tuşları silinebiliyor. Kronik menteşe problemi yaşayanlar var ama kronik sorunları monster ücret talep etmeden hallediyor.

Şans işi. Kimisi memnun kalıp yıllarca sorun olmadan kullanıyor kimisi daha cihazı açar açmaz problem yaşayabiliyor. Kimisi servisin ilgisinden çok memnun kimisi servisin cihazın sorununu çözemediği ve hatta daha ileri gidip kullanılmış parçalar kullandıklarını söylüyor. Hangisi doğru bilemeyiz. Çok değişken bir şey bu memnuniyet algısı.

3 senedir kullanıyorum. Herhangi bir sorun ile karşılaşmadım. Ayda yılda bir kafam eserse gidip bakımını yaptırtıyorum. Bakımda da termal macunu değiştirip içini dışını siliyorlar. Herhangi bir sorun ile karşılaşmadım. Laptop dışı ürünleri hakkında bilgim yok.

Geri
Yukarı