Çözüm Monster v17.2.X performans sorunu

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
GTA 5 çoğu ayar Very high ve FXAA açık 4X MSAA ve TAA açık
En güzeli ise %100 ekran kartı kullanımı (%60'ın üzerini görmemiştim)

şimdi foto atmak için 2dk girip çıktım birazdan deneyip atarım
Eğer değerler genelde böyleyse ürün efsanevi.
Hocam şimdi RDR 2 benchmark testi yaptım
Yüksek ayarlar fps 55-75 arası
Sıcaklıklar ise 80-85 arasıydı işlemci bir kere saniyeliğine 90 oldu sonra hep 80-85 arası devam etti ama bende de gpu watt hep 60 oldu normalde max 75w (80w değerlerini görmüştüm) sizde durumlar nasıl
Değerler yine iyi.
Turbo fan açık mı kapalı mı?
Furmark testi de yapar mısınız?

Hocam şimdi RDR 2 benchmark testi yaptım
Yüksek ayarlar fps 55-75 arası
Sıcaklıklar ise 80-85 arasıydı işlemci bir kere saniyeliğine 90 oldu sonra hep 80-85 arası devam etti ama bende de gpu watt hep 60 oldu normalde max 75w (80w değerlerini görmüştüm) sizde durumlar nasıl
test yapıp tekrar yazacağım.

Hocam pardon eğlence moduna almış kendi kendine şimdi perfonmansa aldım düzeldi tekrar bir test yapıcam
Bu sefer sıcaklıklar aynı kalır.(Fsn tam güç olursa)
Fanı tam güç yapın derim.
FPS de artar.
Bir de oyunları ne kadar sürede açıyor?

Bu sefer sıcaklıklar aynı kalır.(fsn tam güç olursa)
Fanı tam güç yapın derim.
FPS de artar.
Bir de oyunları ne kadar sürede açıyor?

Hocam GPU %100 86 derece sabit oluyor.
CPU ise 80 ile 86 arası anlık 89-90a sıçrıyor.

Hocam GPU %100 86 derece sabit oluyor.
CPU ise 80 ile 86 arası anlık 89-90a sıçrıyor.

Hocam oyunları ne kadar sürede açıyor hakkında kesin bir şey diyemiyorum ama gayet hızlı tek GTA Online girerken bekliyorum o da internetten mi değil mi bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim dedim sana ben daha önce. Restore secure boot to factory settingsi enabled yapar mısın ? Sonra BIOS'tan çık ve tekrar gir dene.
Aynen.
Hocam GPU %100 86 derece sabit oluyor
CPU ise 80 ile 86 arası anlık 89-90a sıçrıyor

Hocam oyunları ne kadar sürede açıyor hakkında kesin bir şey diyemiyorum ama gayet hızlı tek GTA Online girerken bekliyorum o da internetten mi değil mi bilmiyorum

Hocam Control Center 5.0 var diyordunuz onun linkini atar mısınız deneyim bir sonuçlar nasıl olacak

Önce 3 soru:
1-Fan modu nedir? Turbo mu normal mi?
2-Extra soğutucu kullanıyor musunuz? Ben kullanacağım için o sıcaklıklar ortalama 3-4 derece düşer, güzel olur.
3- Fortnite oyununu da test eder misiniz? Bana Fortnite testi lazım.

Aynen.

Önce 3 soru:
1-Fan modu nedir? Turbo mu normal mi?
2-Extra soğutucu kullanıyor musunuz? Ben kullanacağım için o sıcaklıklar ortalama 3-4 derece düşer, güzel olur.
3- Fortnite oyununu da test eder misiniz? Bana Fortnite testi lazım.

Şimdi gelelim sizin sorunuza:
5.0 yok. Kastım şu:

Sürücüler bu kısımdan bu sayfada bulunan Control Center'ı yükleyin. Burada da RGB çalışmasa bile buradaki daha stabil. Yani test edin. Buradaki çalışırsa bunu kullanın.

Hocam fanın Turbo ayarı yok ayarlardan en fazlayı seçebiliyorsunuz ben otomatiğe almıştım ama yüzde 100 çalışıyordur
Extra soğutucu kullanmıyorum ama Zalman NS2000 alacağım soğutucu olarak
Fortnite yüklü değil ama bir ara deneyebilirim.

Geri
Yukarı