Çözüm Monster v17.2.X performans sorunu

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Diğer arkadaşa sormuştum hocam. Bu arada o ekran kartı için fotoğraf atmışsınız o kısım nerede ? Ben de kendiminkine bakacağım.
Hocam sağ tık nvidia denetim masası ordan sol altta sistem bilgileri var oraya tıklayın orda detaylı bilgi var
İnternete girmiyor ya,eski sürümüne nasıl döndüreceğiz bunu.
Hocam aslında eski sürüm sorunlu bu sürüm doğru ama siz galiba yanlış birşeyler yaptınız
Arama yerine dxdiag yazıp foto atarmısınız

Hocam konuyu açan kişi rehber hazırlamış ordaki gibi yaptınız mı

@499337 hocam ekran kartı burda max 85w yazıyor bende oyunda zaten 83w kadar görmüştüm haberiniz olsun

Sitesinde 75w yazıyor
75W yazıyor ama 83 gördünüz.
Size en iyilerden bir tane gelmiş.
İnternete girmiyor ya,eski sürümüne nasıl döndüreceğiz bunu.
Siz şanssızsınız.
@491279 hocam sizde performans arttı mı?

Hocam sağ tık NVIDIA Denetim Masası oradan sol altta sistem bilgileri var oraya tıklayın orada detaylı bilgi var.

Hocam aslında eski sürüm sorunlu bu sürüm doğru ama siz galiba yanlış bir şeyler yaptınız.
Arama yerine DxDiag yazıp fotoğraf atar mısınız?

Hocam sağ tık NVIDIA Denetim Masası oradan sol altta sistem bilgileri var oraya tıklayın orada detaylı bilgi var.

Hocam aslında eski sürüm sorunlu bu sürüm doğru ama siz galiba yanlış bir şeyler yaptınız.
Arama yerine DxDiag yazıp fotoğraf atar mısınız?

Yanlış bir şey yapmadım, internete giremiyorum PC'ye bir şey oldu.

Dosya Ekleri

• üği.PNG
    üği.PNG
    34 KB · Görüntüleme: 74
  • üği.PNG
    üği.PNG
    34 KB · Görüntüleme: 75
75W yazıyor ama 83 gördünüz.
Size en iyilerden bir tane gelmiş.

Siz şanssızsınız.
@491279 hocam sizde performans arttı mı?

Hocam GTA 5 de BIOS güncellemeden ekran kartını %40-%60 arası filan kullanıyordu FPS 50-60 şimdi ise FPS düşmesi olmadan %100 ekran kartı kullanımı ile 60-95 arası alıyorum.

Yanlış bir şey yapmadım, internete giremiyorum PC'ye bir şey oldu.

Hocam Monster destek ile iletişime geçin en iyisi.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı