Montaj (Amd Fx6300 Asus m5a97 r2.0 Gtx 770)

ILeGenD

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
İyi günler sistem elime ulaştı yapabildiğim kadar montajı yaptım devam ediyorum birkaç sorum olucak sadece: Hd audio'yu AAFP portuna taktım ama rahat girmiyor ve 1cm dışarıda kalıyor bir sorun çıkarmı ?

Son düzenleme:
İyi günler sistem elime ulaştı yapabildiğim kadar montajı yaptım devam ediyorum birkaç sorum olucak sadece: Hd audio'yu AAFP portuna taktım ama rahat girmiyor ve 1cm dışarıda kalıyor bir sorun çıkarmı ? ve kasa fanlarını cpu_fan 2'ye takabilirmiyim ?
Evet bir sorun olmaz ama Hd audio yu ters takmış olabilirsiniz tekrar bakın eğer yine 1cm boşluk varsa umarım sorun olmaz.

Daha hayırlı değil açıkçası ecel teri döküyorum burda.
Elimde bir hdd kutusu yok hdd'yi bu şekilde bırakırsam tozdan zarar görürmü ?
@Silinen üye

Beyler ?

Dosya Ekleri

• 20140708_172259_Richtone(HDR).jpg
    20140708_172259_Richtone(HDR).jpg
    92,7 KB · Görüntüleme: 314
Bitti bitmesinede çalıştırmaya korkuyorum ya yanlış bağladığım biryer vardır diye :/ ilk defa yaptığım için :/

Durumu iyi hocam şimdide windows kurmada takıldım nasıl boot edebiliceğimi biri ayrıntılı şekilde anlatabilirmi ? :(
Bu arada söyliyim hayal değil ! Yarın bolca resim atacağım şuan tek amacım Allahın cezası windowsu kurabilmek

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı