Montaj yapan yerler nerelerdir?

Eğer kendine bu konuda güvenmiyorsan bir bilgisayarcıya toplat çünkü her ne kadar kolayda olsa toplamak bazen ufak tefek hatalar büyük sorunlara yol açabilir.

Kendiniz yaparsanız, o umursamaz bilgisayarcılardan daha iyi olur. Sakın tanımadığınız bilgisayarcılara yaptırmayın. Emin ol, sen onlardan daha iyi yaparsın. Takıldığın noktalarda konu açarak, yardım isteyebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hiç riske girme bence git bi eli yüzü düzgün mahalle bilgisayarcısına ona yaptır.Tabi yaparken izle bir şey olursa adamı uyarırsın.Zaten müşteri kaçırmak istemez.

Kendiniz yaparsanız, o umursamaz bilgisayarcılardan daha iyi olur. Sakın tanımadığınız bilgisayarcılara yaptırmayın. Emin ol, sen onlardan daha iyi yaparsın. Takıldığın noktalarda konu açarak, yardım isteyebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Montaj yapmayı bilmeme rağmen izlerken ben bile gerildim 😅.

Dostlar sistemin fiyatı çok yüksek olduğu için cesaret edemiyorum.

Dostum yukarıda dediğim her parçayı takabileceğin belli yerler var. İşlemciyi o koca ana kartta 1 soket dışında başka yere takamazsın. RAM dediğin şeyin 2-4-8 slotu olur, o slotlardan başka yere istesen de girmez. Ekran kartı için 1-2 slot oluyor, SSD'ler, M.2'ler hepsinin yeri belli. Yani yapacağın tek yanlış fan yönleri ve kabloların etrafta dağınık durması olabilir onu da rahatça çözersin.

Yeni konular

Geri
Yukarı