Moonster notebook BIOS güncellemesi

maqqab

Kilopat
Yer
Adana
Daha fazla  
Meslek
JÖH
Merhaba, iyi forumlar herkese ben de Monster Abra A7 7.2 model bilgisayar var BIOS güncellemesi yapmak istiyorum. Moonster desteğe mail atarak güncel BIOS dosyalarını aldım. Ama kurulum talimatı kesinlikle vermiyorlar ve BIOS desteği sunmuyorlar sadece bize gönderin yaparız diyorlar. Bana attıkları BIOS dosyaları alta koyuyorum güncelleme aşamasını anlatabilecek var mı?

BIOS dosyaları

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunu buldum, izleyerek yaparsın:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba, ben de Monster kullanıcısıyım. Mod BIOS kullanıyorum.
Daha önce BIOS güncellemesi yaptın mı hiç?

Benim Casper. Sen de bunu izliyerek yapabilirsin YouTube'den buldum:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videoların hepsini izledim ama bana verdikleri dosyada bu isimde çalıştırabilecek dosya yok.

Videoyu kendi bile izlememiş ki. Sana verilen BIOS dosyalarına da bakmamış. Google > Monster BIOS güncelleme > enter, copy/paste. Mantık bu...

Windows altında FlashMeWinX64 dosyası çalıştırıldığında güncelleme başlamalı.

Videoyu kendi bile izlememiş ki. Sana verilen BIOS dosyalarına da bakmamış. Google > Monster BIOS güncelleme > enter, copy/paste. Mantık bu...

Evet recep bey çok doğru dediniz, ben zaten internetten araştırdım ve forumda arattırdım bulamadığımdan dolayı konu açtım, hemen deniyorum işleminizi.

Bence DOS ekranına da giremeyecek. + EC güncellemesini de yollamamışlar. :) Araya biri girince ben karışmak istemedim.

Forumdaki Rufus programı ile BIOS Boot yaptım. BIOS'tan UEFI yi de kapattım Boot olarak flash diskide başlattım. DOS penceresinde flashmeeinx64. BAT yazdığımda çalışmadı bu şekilde kaldı.

15696673759332117774265727987240.jpg

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı