Moralim Çok Bozuk Dostlar

World Of Goo bence iyi bir oyun.
Bence doların düşmesini beklemeyin.
Şu anlık para biriktirme kısmındayım. Oyun önerisi için de teşekkürler. Bakayım bir.
Umarım yeni sisteminizi bir an önce alıp çok iyi oyunlar oynarsınız.
Dert etme bunları geçici dünya. Bilgisayarına upgdate yaparsın ne kadar büççen varsa. Yardımcı oluruz.
Çok teşekkürler efendim. Şu anlık o kadar stres kalmadı. Ellerinize sağlık. Bir yıl daha biriktirir gayet güçlü bir bilgisayar alırım. Bu bilgisayar da daha götürür beni. Nedense yüzümde bir gülümseme oluştu.☺

Şu anlık para biriktirme kısmındayım. Oyun önerisi için de teşekkürler. Bakayım bir.

Çok teşekkürler efendim. Şu anlık o kadar stres kalmadı. Ellerinize sağlık.
Machinarium
Böyle bir oyun da var.
Hepsini bizzat kendim denedim çünkü benim sistemim de kötü ve ben de hep indie oyun takılıyorum. :)

Machinarium
Böyle bir oyun da var.
Hepsini bizzat kendim denedim çünkü benim sistemim de kötü ve ben de hep indie oyun takılıyorum. :)
Halimize şükür efendim. Hiç bilgisayarı olmayan da var. Bu arada bu oyun bayağı bir dikkatimi çekti, galiba oynayacağım. Çok teşekkürler.

İnternetiniz iyiyse (35Mbps üstü, ethernet bağlı), Geforce Now'ı deneyebilirsiniz. Tüm oyunları olmasa da istediğiniz birkaç AAA oyunları deneyimleyebilirsiniz.
Hatta, artık sadece Geforce Now'da takılan var.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı