Moralim çok bozuk

O zaman hayatına çeki düzen ver çünkü zevk dediğin şey sevdiklerini ve seni zincirleyecek. Bir bakmışsın binlerce saatin çöpe gitmiş. Sevdiklerinle zaman geçirmeni tavsiye ederim, hayata bir kere geliyorsun.
Sevdiklerim mi var? Herkesin hayatı farklı. Herkese boş gelmiyor.
İntihar edesim geliyor bazen.
Sakın! Sadece sabret. Ben de en zor yılımı geçiriyorum ama intihar etmedim. Ki sen de benim gibi bilgisayarı seviyorsun ve yakında alabileceksin. Bende iki senedir yok ve en az 1 sene daha olmayacak. Olmasa bile yaşanır.

En zor yılımın olma sebebi bilgisayar değil ha.

Son düzenleme:
Ekonomi kötü, babanı dinle.
Ekonomi kötü değil sen 1 doların 1 tl olmasını bekliyorsan bu günleri mumla ararsın forumda muhakkak ekonomist vardır 1 dolar 4 tlnin altına düşerse batarız biteriz ihracat durur evet asgari ücret üzerinden adaletsizlik var gelir dağılımında bir adaletsizlik var vergi cehenneminde yaşıyoruz
ama ekonomi kötü değil dünyanın en iyi 18ci ekonomisine sahibiz tabi başka hükümet gelince 1 dolar 1 tl olacak merat etmeyin.

Ekonomi kötü değil sen 1 doların 1 tl olmasını bekliyorsan bu günleri mumla ararsın forumda muhakkak ekonomist vardır 1 dolar 4 tlnin altına düşerse batarız biteriz ihracat durur evet asgari ücret üzerinden adaletsizlik var gelir dağılımında bir adaletsizlik var vergi cehenneminde yaşıyoruz
ama ekonomi kötü değil dünyanın en iyi 18ci ekonomisine sahibiz tabi başka hükümet gelince 1 dolar 1 tl olacak merat etmeyin.
Ülkenim durumu kötüye gidiyor. Gerek ekonomi gerek işsizlik. Geçenlerde olan 3 siyanür vakasını bilirsiniz herhalde.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı