Mordhau Alınır Mı?

183206

Megapat
Makaleler
1
İncelemelerde sıkça Türklerin yüksek ping aldığından dolayı oynanmadığı söylenmiş. Bir de çok uzun süre oyunu oynamış insanların oyunu size zehir ettiğinden de bahsedilmiş. Bu ayrıntılar sıkça yaşanan şeyler mi? Oyun alınır mı?

Oyunu geçen yaz aldım. Aslında oyun mekanik olsun, oynanış olsun çok hoşuma gitmişti. Tr sunucularında giriyordum ping sorunu için. Yabancı sunuculara girersem örneğin ben 70-80 ping alıyorsam adamlar 10-15 ping alıyordu ve oynayamıyordum.

Oyunu oynamış insanların zehir etme durumunu şöyle özetleyeyim. Oyunda çok çeşit silahlar var hepsinin farklı kullanım şekilleri ve teknikleri var. Uzun süre oynamış olan kişiler bunları ustaca bildiği için karşılarında düello da duramıyoruz haliyle.

Yeni 21. Patch ile ping sorunu biraz azaldı eskiden 80 altı alamıyordum. Şimdi pingim 64-70 arası

Konu eski fakat alacaklara tavsiyem, almak istiyorsanız çok sabırlı olmanız lazım. Oyun eşleştirme yaparken çok yüksek oyun bilgisi olan ve uzun süre oynamış adamlarla eşleştiriyor, sen kılıcı savurana kadar adam seni 4 parçaya ayırıyor. Eğer benim göremediğim yeni oyunculara göre eşleştiren bir sistem varsa bu inceleme yanlış olacak fakat ben aldığımda karşımda hep seviyesi yüksek oyuncular vardı. Oyunu daha 1 saat oynamama rağmen karşıma gelen adamın 500 saat süresi olduğunu da gördüm. Tek bu örnek değil bir çok kez aynı durumu yaşadım ve oyunu öğrenme fırsatı bulamadan sinirden iade ettim oyunu. Yoksa gayet güzel ve keyifli bir oyun, ping sorunu da yaşamıyordum açıkçası öğrenip oynamak isterdim.

Konu eski fakat alacaklara tavsiyem, almak istiyorsanız çok sabırlı olmanız lazım. Oyun eşleştirme yaparken çok yüksek oyun bilgisi olan ve uzun süre oynamış adamlarla eşleştiriyor, sen kılıcı savurana kadar adam seni 4 parçaya ayırıyor. Eğer benim göremediğim yeni oyunculara göre eşleştiren bir sistem varsa bu inceleme yanlış olacak fakat ben aldığımda karşımda hep seviyesi yüksek oyuncular vardı. Oyunu daha 1 saat oynamama rağmen karşıma gelen adamın 500 saat süresi olduğunu da gördüm. Tek bu örnek değil birçok kez aynı durumu yaşadım ve oyunu öğrenme fırsatı bulamadan sinirden iade ettim oyunu. Yoksa gayet güzel ve keyifli bir oyun, ping sorunu da yaşamıyordum açıkçası öğrenip oynamak isterdim.

Keşke iade etmeseydin. Oyun 500 saatte düzeliyor zevkini almaya başlıyorsun xd bir de ben oynarken fark edememiştim bazı serverlar sadece düşük seviye oyuncular için oralarda PvP atıp geliştirebilirdin kendini

Keşke iade etmeseydin. Oyun 500 saatte düzeliyor zevkini almaya başlıyorsun xd bir de ben oynarken fark edememiştim bazı serverlar sadece düşük seviye oyuncular için oralarda PvP atıp geliştirebilirdin kendini
1 saatlik oynanışta o kadar çok sinir krizi geçirdim ki tek yemekten. Adamın Steam profiline bakıyorum 200, 300 saati var. Dayanamadım iade ettim fakat dayanabilsem cidden keyifli oyun. Bende farketmemiştim oynarken ama eğer düşük seviye oyuncular için serverlar varsa tekrar denerim bir ara dediğin gibi.

Yeni 21. Patch ile ping sorunu biraz azaldı eskiden 80 altı alamıyordum. Şimdi pingim 64-70 arası
Kanka şimdi nasıl oyun? Biraz düzelme olmuş mu ping durumunda falan?

Geri
Yukarı