Mortal Kombat 1 oynanış videosu yayınlandı

Daha fazla  
Oyun 19 Eylül'de çıkacak ve çıkmadan önce Summer Game Fest etkinliğinde toplam 9 dakikalık oynanış videosu yayınlandı. Benim edindiğim bilgiler şunlar:

1) Vuruş hissi ve kombolar MK9, MKX, MK11 birleşimi olmuş.

2) Oyunda Kameo karakterler olacak. Peki bunlar ne işe yarayacak ve Kameo karakterler nedir?
- Kameo karakterler (Sonya, Kano, Goro vb.) olacak. Bunları R1 tuşuyla kullanarak saldırı veya savunma aracı olarak kullanacağız. Yani block breaker da olacağı için MK11'deki gibi tur boyu dayak yeme sona erdi.
-X-Rayler ve Fatalitylerde bu karakterler de etkili olacak. Hep aynı X-Ray veya Fatality görmeyeceğiz.
- L1 tuşunu kullandığımızda da etkili olacaklar.

3) Karakter seçme ekranı değişmiş ve maç başlarken tıpkı İnjustice 2'deki birbirlerinin kolunu ittirerek zorladığı ekran olacak ve maç başlayacak.

4) Grafikler aldatıcı olmuş. Trailerdeki gibi değil. Muhtemelen Nintendo cihazında çıkacağı için böyle oldu.

5) Oyuna (Kombat Pack 1 dahil) 25-30 karakter gelecek gibi. Daha fazla DLC'lerle bu sayıyı arttırırlar.

6) X-Rayler MK9 MK11 karışımı olmuş. Stryker, Kenshi gibi karakterlerin gelmesi de güzel oldu.

MK11'de can dengesizliği çoktu. Umarım bu oyunda o sorun olmaz. Türkiye satış fiyatının 1000-1100 TL olacağını düşünüyorum. ($70= ₺1600). Oyunun oynanış videosunu da buradan izleyebilirsiniz. @NotAKnightAnymore

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Grafik kısmı beklediğimden kötü oldu. Şaka değil ama ilk trailerda Kitana'yı görünce bu hangi filmden falan diyordum kendime ancak şimdi bakınca kötü duruyor. Onun dışında stil biraz değişik olmuş. Hasar yazıları kovboy teması gibime geldi ve renkler aşırı canlı geldi. Ümidim kırılmaya başladı ancak hikayeyi merak ediyorum.

Grafik kısmı beklediğimden kötü oldu. Şaka değil ama ilk trailerda Kitana'yı görünce bu hangi filmden falan diyordum kendime ancak şimdi bakınca kötü duruyor. Onun dışında stil biraz değişik olmuş. Hasar yazıları kovboy teması gibime geldi ve renkler aşırı canlı geldi. Ümidim kırılmaya başladı ancak hikayeyi merak ediyorum.

Mortal Kombatlarda hep hafif soluk ton oluyordu ama bu oyunda çok canlı renkler kullanmışlar. Ben hiç sevemedim. Grafiklerinde downgrade yediği belli.

Her şeyi gectim birazkorkutuyor beni.
Fiyatı geçtim yıl 2023 halen daha Türkçe dil desteği yok ve oyunu sipariş bile edemiyoruz. Steam'de böyle bir tartışma gördüyseniz açan benim hatta.

Mortal Kombat'larda hep hafif soluk ton oluyordu ama bu oyunda çok canlı renkler kullanmışlar. Ben hiç sevemedim. Grafiklerinde downgrade yediği belli.

Grafikler bayağı ağır downgrade yemiş hem de bayağı ağır. Kenar yumuşatma vs. karakterlerde yok olmuş ve yüzlerde bilmiyorum bana aşırı yapay geldi nedense.

Fiyatı geçtim yıl 2023 halen daha Türkçe dil desteği yok ve oyunu sipariş bile edemiyoruz. Steam'de böyle bir tartışma gördüyseniz açan benim hatta.

Türk oyuncularının itibari maalesef kötü hocam kitlemiz büyük ama fiyatlar pahalı olduğu icin crack oynamaya itiyor bizi crack oynayinca da itibar gidiyor itibar gidincede firmalar bizi görmezden geliyor.

Geri
Yukarı