Mortal Kombat 11 konusu

Efe0918

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Gpu: gtx 1660 ti
Cpu: i7 10750h
Ram: 16
Msı gl65 leopard
Mortal Kombat 11 aldım, evrenine uzağım Mortal Kombat hakkında hafif bilgi verirseniz. Bir de karakter olarak hangisi daha iyi? Hangisi daha güçlü? Belirtirseniz sevinirim. İyi günler dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güçlü güçsüz benim için yok. Her karakterin kendine has kombosu ile inanılmaz bir damage atabilirsiniz. Hikaye konusun da sorunuz varsa yanıtlayabilirim. Ben de oynuyorum DC bırakırsanız birlikte öğrenerek oynayabiliriz. En kolay karakter Sub-Zero hem çok vuruyor hem komboları kolay.

Hikaye ile ilgili çok bir bilgim yok fakat uzun süre Mortal Kombat oynadım ama full dövüş story mode değil. (MK11 dahil)
Size şunu çok rahat söyleyebilirim ki her karakterin gücü hemen hemen aynıdır. Hangisine kendinizi daha yakın hissederseniz onu oynayın ve geliştirin.

Her karakter eşit denge de sayılır, havalı olarak belki kendinize kalmış.

Hikaye çok değişik.

Mortal Kombat 11 aldım evrenine uzağım Mortal Kombat hakkında hafif bilgi verirseniz bir de karakter olarak hangisi daha iyi hangisi daha güçlü belirtirseniz sevinirim iyi günler dilerim.
Güçlü güçsüz benim için yok. Her karakterin kendine has kombosu ile inanılmaz bir damage atabilirsiniz. Hikaye konusun da sorunuz varsa yanıtlayabilirim. Ben de oynuyorum DC bırakırsanız birlikte öğrenerek oynayabiliriz. En kolay karakter Sub-Zero hem çok vuruyor hem komboları kol
Teşekkür ederim dc kullanmıyorum steam adresiniz yada başka birşey kullanıyorsanız ekleyebilirim
Hikaye ile ilgili çok bir bilgim yok fakat uzun süre Mortal Kombat oynadım ama full dövüş story mode değil. (MK11 dahil)
Size şunu çok rahat söyleyebilirim ki her karakterin gücü hemen hemen aynıdır. Hangisine kendinizi daha yakın hissederseniz onu oynayın ve geliştirin.
Teşekkür ederim tavsiyenizi dinleyeceğim

Mortal Kombat 11 aldım evrenine uzağım Mortal Kombat hakkında hafif bilgi verirseniz bir de karakter olarak hangisi daha iyi hangisi daha güçlü belirtirseniz sevinirim iyi günler dilerim.

Teşekkür ederim dc kullanmıyorum steam adresiniz yada başka birşey kullanıyorsanız ekleyebilirim

Teşekkür ederim tavsiyenizi dinleyeceğim
927203905 eklediğiniz de beğenirseniz sevinirim.

Mortal Kombat 11 aldım, evrenine uzağım Mortal Kombat hakkında hafif bilgi verirseniz. Bir de karakter olarak hangisi daha iyi? Hangisi daha güçlü? Belirtirseniz sevinirim. İyi günler dilerim.
Hikayesini anlamak istersen youtubeden mortal kombat 9 ve mortal kombat x hikayesini izle anlarsın. aslında baya iyi hikayesi var. Mortal kombat 11 de 2 tane hikaye var eğer ultimate aldıysan.

Hikayesi 9-X-11 sırayla bağlantılı her hikayede yeni villianlar yeni karakterler diyebiliriz. Özellikle 11 in dövüş tarzı farklı önceliklerine göre. Karakter iyi kötü yok sadece oynayisa bağlı.

Geri
Yukarı