Mortal Kombat 11 PC'de Nasıl Fatality yapılabilir?

Fatalis

Megapat
Makaleler
5
Daha fazla  
Meslek
Web Tasarımcısı
Çıktığından beri MK11 videolarını takip etmekteydim yaz indirimiyle birlikte para bulup satın aldım oyunu. Oyunda en sevdiğim karakterlerden birisi Erron Black aldım kontrollerine alışmaya çalışıyorum. Oyun menüsünden kombolara ve özel hareketlere bakıyorum Erron Black'in "Melted" ismindeki fatality hareketi "S S S J" şeklinde gösterilmiş.

410207

Yapmama rağmen karakter herhangi bir fatality gerçekleştirmiyor, acaba oyun hakkında bilmediğim bir şey mi var diyerek konu açıp bilene sormak istedim. Bu butonlara basmak için sanırım bir menzil ayarlamam gerekiyor ancak uzaktan da denedim rakibimin dibinden de denedim atmadı, ek olarak Brutality yapayım bari dedim onları da yapmıyor neyi yanlış yapıyorum arkadaşlar? Mortal Kombat hayranı değilim ve kontrollerine aşina değilim bu yüzden bilmediğim bir şey olabilir.

Her Fatality'nin kendine has mesafesi vardır. Fatality'nin yanında parantez içinde yazan yer; Fatality'nin hangi mesafede yapılması gerektiğini gösterir. Örneğin Şu an gönderdiğin SS 'deki Fatality'yi ''mid'' uzaklıkta yani orta mesafeden yapman gerekiyor. Daha açık olmam gerekirse düşmana 3-4 adım uzaklıkta yapman gerekiyor. Ayrıca verilen tuşlara sırasıyla basarken hızlı olman gerekiyor tabi çok değil.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı