Mortal Kombat 11 tek cihazda nasıl 2 kişi oynanır?

EFRELT

Centipat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Ben Steam'den Mortal Kombat 11 aldım ve elimde 1 PS3 kolu, 1 PS2 kolu, bir de klavye ve fare var. Ben herhangi bir şekilde tek bir cihazdan 2 kişiyle oynayabilir miyim bu oyunu PS'te olduğu gibi?

Herkese merhaba. Ben Steam'den Mortal Kombat 11 aldım ve elimde 1 PS3 kolu, 1 PS2 kolu, bir de klavye ve fare var. Ben herhangi bir şekilde tek bir cihazdan 2 kişiyle oynayabilir miyim bu oyunu PS'te olduğu gibi?

Evet tek cihazdan 2 kişiyle oynayabilirsin. PS3 kolunu bilgisayara bağl. A karakter seçme ekranındayken X'e bas, karakterlerinizi seçin. Biriniz klavyeden biriniz PS3 kolundan oynarsınız. Ha bu arada PS3 kolunun tuşları oyunda yanlışsa bana söyle, onun çözümünü biliyorum, ben yaşadım o durumu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese cevapları için teşekkür ederim.

Evet tek cihazdan 2 kişiyle oynayabilirsin. PS3 kolunu bilgisayara bağla karakter seçme ekranındayken X e bas karakterlerinizi seçin. Biriniz klavyeden biriniz PS3 kolundan oynarsınız. Ha bu arada PS3 kolunun tuşları oyunda yanlışsa bana söyle onun çözümünü biliyorum, ben yaşadım o durumu.

Bu arada daha denemedim ama öğle bir durum yaşarsam haber veririm.

Evet tek cihazdan 2 kişiyle oynayabilirsin. PS3 kolunu bilgisayara bağl. A karakter seçme ekranındayken X'e bas, karakterlerinizi seçin. Biriniz klavyeden biriniz PS3 kolundan oynarsınız. Ha bu arada PS3 kolunun tuşları oyunda yanlışsa bana söyle, onun çözümünü biliyorum, ben yaşadım o durumu.

Konunun ütünden çok zaman geçmiş ama şu an mortal combat 10 da aynı sıkıntıyı yaşıyorum. X360CE de kontrol ettim bir sıkıntı yok ama oyunda tuşların yerleri farklı. Hatırlıyosan çözümü yardımcı olabilirmisin?

Geri
Yukarı