Kapalı Mortal Kombat 11 ve Doom Eternal hesabı 10 TL!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Berrkay

Megapat
Süper Moderatör
Sosyal Tayfı
Makaleler
9
Yer
Sakarya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
PC: i3-10100F, 1660 Super, 8 GB RAM.
Laptop: i7-11800H, RTX 3070, 32 GB RAM.
Monitör: ASUS VG248QG
Ortak hesap olarak satılacaktır, her daim iletişim halinde olabilirsiniz. Hesap güncelleme halinde olacağından, oyunlar bununla kalmayacaktır. Hesap bana aittir.

-
Online olarak oynayamazsınız, Offline olarak istediğiniz kadar oynayabilirsiniz. Gerekli bütün düzenlemeler ve ayarlar Steam hesabına yapıldı, tek yapmanız gereken indirmek ve oyuna başlamak.
-Aile paylaşımı değildir, Steam hesabıdır.
-Hesaplar sınırlı erişim değildir, aldığınızda sizde kalacaktır.

Hesaptaki oyunlar:

steam_uYsxO6V37T.png

-Mortal Kombat X
-Mortal Kombat 11
-Doom 2016
-Doom Eternal
-Witcher 3 GOTY Edition.

Fiyatlandırmalar, ileride değişebilir. Güncellemeler konuda yapılacaktır. Özel mesaj ile sormayınız.

Fiyat: 10 TL.
Ödeme: Papara, Tosla, EFT, Steam Cüzdan kodu.

Herhangi bir sorunuz olursa konuda sorabilirsiniz.

İletişim:

Discord: Berkay#9435
Steam: Steam Community :: Berrkay Arkadaşlık kodu: 247171844

Not: Alıcı olduğunuzu mesaj sırasında belirtiniz.

Steam'den "Arkadaşlar" sekmesine girin, yeşil barla yazılı olan "arkadaş ekle" sekmesine girin ve kodu yapıştırın.
steam_1ln8kP75so.png

Gelmesini istediğiniz oyunları mesaj olarak yazarsanız sevinirim, hesabı alan kişiler yorum olarak fikirlerini belirtirse ayrıca mutlu olurum.

Son düzenleme:
Hacı Steam cüzdan kodu olarak ödeme kabul ediyor musun?

Son düzenleyen: Moderatör:
Güzel fiyat. Alan olur ise şimdiden hayırlı olsun.

Ortak hesap olarak satılacaktır, her daim iletişim halinde olabilirsiniz. Hesap güncelleme halinde olacağından, oyunlar bununla kalmayacaktır. Hesap bana aittir.

-
Online olarak oynayamazsınız, Offline olarak istediğiniz kadar oynayabilirsiniz. Gerekli bütün düzenlemeler ve ayarlar Steam hesabına yapıldı, tek yapmanız gereken indirmek ve oyuna başlamak.
-Aile paylaşımı değildir, Steam hesabıdır.
-Hesaplar sınırlı erişim değildir, aldığınızda sizde kalacaktır.

Hesaptaki oyunlar:

Eki Görüntüle 1026035

Fiyatlandırmalar, ileride değişebilir. Güncellemeler konuda yapılacaktır. Özel mesaj ile sormayınız.

Fiyat: 10 TL.
Ödeme: Papara, Tosla.

Herhangi bir sorunuz olursa konuda sorabilirsiniz.

İletişim:

Discord: Berkay#9435
Steam: Steam Community :: Berrkay Arkadaşlık kodu: 247171844

Not: Alıcı olduğunuzu mesaj sırasında belirtiniz.

Steam'den "Arkadaşlar" sekmesine girin, yeşil barla yazılı olan "arkadaş ekle" sekmesine girin ve kodu yapıştırın.
Eki Görüntüle 1026017

Gelmesini istediğiniz oyunları mesaj olarak yazarsanız sevinirim, hesabı alan kişiler yorum olarak fikirlerini belirtirse ayrıca mutlu olurum.
Hocam hesaba talibim, bugün içinde satılmazsa alayım. Herhangi bir sorunda hesabın garantisini veriyor musunuz?

Hocam hesaba talibim, bugün içinde satılmazsa alayım. Herhangi bir sorunda hesabın garantisini veriyor musunuz?
Evet, herhangi bir sorun çıkmaz. Çıkarsa çözeriz. Hesap ortak olduğu için devamlı satış halinde olacak.

Evet, herhangi bir sorun çıkmaz. Çıkarsa çözeriz. Hesap ortak olduğu için devamlı satış halinde olacak.

Papara kartım yok, Steam kod olarak veya ininal ile yollayabilirim. İlla Papara lazım diyorsanız, 1 haftaya gelir herhalde kart oradan atabilirim. Ödemeyi nasıl alıyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Papara kartım yok, Steam kod olarak veya ininal ile yollayabilirim. İlla Papara lazım diyorsanız, 1 haftaya gelir herhalde kart oradan atabilirim. Ödemeyi nasıl alıyorsunuz?
Steam cüzdan kodu olabilir. Discord veya Steam'den yazabilirsiniz.

GeForce NOW için uygun mudur?
GeForce NOW'u hiç denedim, o yüzden net bir şey diyemem. Denemem gerekli, eğer Now'a Steam adresi bağladıktan sonra Online oynayacaksanız, çalışmaz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı