Mortal Kombat X vs 11

Mello55

Centipat
Hangisi daha iyi? Ben X alırsam çok farkı olur mu? Farkları nelerdir? Bu arada MK 11'e çok kötü yorum gelmiş aynı zamanda X'e de yani Mortal Kombat almasam mı acaba dedirtti. Beğenmemelerinin sebebi nedir? Yani oyunlar kağıt üstünde harika duruyor ama kullanıcı yorumları aşırı düşük sebebini bilen varsa yazarsa güzel olur tabii asıl soruyu da cevaplarsanız sevinirim (MK 11 vs X) cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
X daha iyi.

Nedenleri:
X-ray animasyonu daha güzel.
Daha fazla karakter ve eski karakterler var.
Finish him animasyonları daha güzel.
Hikayesi eğlenceli.
Düşük sistem istiyor.
Fiyatı ucuz.
Bir sürü özel hareket var.
Daha güzel skinler var.

Ben X'i daha çok seviyorum ama aslında iki oyun arasında pek fark yok MK 11'de X-ray yok onun yerine canın azaldığında kullanabileceğin bir şey koymuşlardı sanırım bir de MK 11'de X'de olmayan bazı karakterler var mesela Noob bence hangisini alırsan al üzmez ama ben X diyorum.

Bence Mortal Kombat X. Çünkü Mortal Kombat X hem sistem gereksinimleri olarak daha az hem de bu kendi fikrim Mortal Kombat 11'deki karakterler biraz çizgi filmden çıkma gibi duruyor :)
(Soldaki Mortal Kombat 11'deki Kitana sağdaki görselde de anlaşıldığı gibi Mortal Kombat X'teki Kitana.)

1620400732245.png

1620400723391.png

Hangisi daha iyi? Ben X alırsam çok farkı olur mu? Farkları nelerdir? Bu arada MK 11'e çok kötü yorum gelmiş aynı zamanda X'e de yani Mortal Kombat almasam mı acaba dedirtti. Beğenmemelerinin sebebi nedir? Yani oyunlar kağıt üstünde harika duruyor ama kullanıcı yorumları aşırı düşük sebebini bilen varsa yazarsa güzel olur tabii asıl soruyu da cevaplarsanız sevinirim (MK 11 vs X) cevaplar için şimdiden teşekkürler.
MK XL.

Geri
Yukarı