Çözüldü Mortal Kombat XL Açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

aytug0106

Kilopat
Daha fazla  
Mortal Kombat XL Steam'den aldım ama oyun açılmıyor. Logosu gelip kapanıyor, ne yapmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Windows sürümünüz nedir ve Olay Görüntüleyicisi altına rapor düşmüyor mu yoksa üşendiğiniz için mi paylaşmıyorsunuz?

Hayır üşendiğimden değil açılmama sorununu çözdüm. Şimdide joystick takınca oyundan atıyor açılmama sorunu buymuş galiba. Joystick takılıyken açılmıyor. Olay görüntüleyicideki hata bileşen yüklü değil diyor da yüklü ve diğer bütün oyunlarda joystick çalışıyor sıkıntı yaratmıyor.

Dllhost (8476, G, 0) 0x800000 beta site modu ayarları nedeniyle esent ögesinde EsediskFlushConsistency beta özelliği etkin.

Windows 10 sürümüm 1709
Snopy 301 bu arada joystick.
Windows sürümünüz nedir ve Olay Görüntüleyicisi altına rapor düşmüyor mu yoksa üşendiğiniz için mi paylaşmıyorsunuz?

Hayır üşendiğimden değil açılmama sorununu çözdüm. Şimdide joystick takınca oyundan atıyor açılmama sorunu buymuş galiba. Joystick takılıyken açılmıyor. Olay görüntüleyicideki hata bileşen yüklü değil diyor da yüklü ve diğer bütün oyunlarda joystick çalışıyor sıkıntı yaratmıyor.

Dllhost (8476, G, 0) 0x800000 beta site modu ayarları nedeniyle esent ögesinde EsediskFlushConsistency beta özelliği etkin.

Windows 10 sürümüm 1709

Çözüm

Windows 10 sürümüm 1709
Açılmama sorununu nasıl çözdünüz ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı