Mortal Kombat XL açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Fear77

Hectopat
Selam arkadaşlar. En baştan belirteyim oyun orijinaldir. Oyunu az önce Steam'dan indirdim ve mutlu mutlu oynamak için heyecanla açtım. Ancak " Mortal Kombat XL" yazısı geldikten sonra oyun kapanıyor. Yani yazı gelip gidiyor. Oyun görev yöneticisinde de gözükmüyor. Ne yapacağım şimdi? Boşa mı yükledim ben?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı hataları alıyorsunuz. Dediğim her şeyi harfiyen yaptınız değil mi?
  1. Önce denetim masasında gidip C++'ın 2012 ve 2015 sürümlerinin hepsini (hem 64 bit hem de 32 bit) kaldırın.
  2. Sonra bu şekilde yazdığım 3 dosyayı konumlarından bulup silin. Sadece onları silin, benzer varyasyonları olabilir onları silmeyeceksiniz.
  3. Son olarak da attığım linkteki yazılımları kurun. Bazılarında önünüze 2-3 tane seçenek çıkacak, hepsini seçeceksiniz. Ayrıca birden fazla dosya indirmeyle ilgili bir bildirim gelirse de izin vereceksiniz.

Aynı hataları alıyorsunuz. Dediğim her şeyi harfiyen yaptınız değil mi?
  1. Önce denetim masasında gidip C++'ın 2012 ve 2015 sürümlerinin hepsini (hem 64 bit hem de 32 bit) kaldırın.
  2. Sonra bu şekilde yazdığım 3 dosyayı konumlarından bulup silin. Sadece onları silin, benzer varyasyonları olabilir onları silmeyeceksiniz.
  3. Son olarak da attığım linkteki yazılımları kurun. Bazılarında önünüze 2-3 tane seçenek çıkacak, hepsini seçeceksiniz. Ayrıca birden fazla dosya indirmeyle ilgili bir bildirim gelirse de izin vereceksiniz.
1.adımı uyguladım. 2.adımda ise C:\Windows\System32\XInput9_1_0.dll dosyasını silemedim ancak diğer ikisini sildim. 3.adımı da uyguladım. Ancak şuanda oyunu açmaya çalışınca dll dosyalarının eksik olduğu ile ilgili hata veriyor.

Dosya Ekleri

• dffsf.png
    dffsf.png
    7,4 KB · Görüntüleme: 33
  • jhj.png
    jhj.png
    4,2 KB · Görüntüleme: 49
Linktekileri eksik kurmuşsunuz o zaman. O linkteki yazılımlar o DLL dosyasını bilgisayarınıza kurmalıydı.
Bu ikisinin hem x86 hem de x64 versiyonlarını kurdunuz değil mi?
Linktekileri eksik kurmuşsunuz o zaman. O linkteki yazılımlar o DLL dosyasını bilgisayarınıza kurmalıydı.
evet.
Dll hatası geçti ama yine aynı. açlılmıyor.

Var ama şu an bakamam. Kaldı ki bakacak olursam da Discord'dan değil TeamViewer'dan bakarım. Olmadı akşam 6 gibi (ben de çevrim içi olursam) TV ID ve şifrenizi yazarsınız, ben de bakarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı