Moto kurye olmakla ilgili neyi merak ediyorsunuz?

Bu son dönemde en çok ezilenler memurlar oldu zaten. Özellikle düşük - orta gelirli memurlara. Hiçbir mesleği küçümsemek gibi bir niyetim yok tabii ki ama esnafı, tüccarı anladım ama Moto Kuryenin 40-50 Bin TL kazanması gerçekten mantıksal zemine oturtamadığım bir şey. 20-30 bin kazanan doktorlar var şu an.
Yani orası öyle de biraz da risk barındıran bir iş moto kuryelik. Bunu kabul etmek lazım.

Nasıl bu kadar yüksek maaş alabiliyorlar onu merak ediyorum.
Aşama aşama bonus var, belli bir miktar paket dağıttığında bonus alıyorsun katlanarak artıyor bonus.

Ucuz ürünler sipariş edince sinirlendiğiniz hiç oldu mu?
Kuryeler için yemeğin fiyatı önemli değil.

Sigortayı kim yapıyor?
Sigorta yok, kurye kendisi bağkur yatırıyor. Kuryenin bütün giderleri kendisine ait.

Aşama aşama bonus var, belli bir miktar paket dağıttığında bonus alıyorsun katlanarak artıyor bonus.

Kuryeler için yemeğin fiyatı önemli değil.

Sigorta yok, kurye kendisi bağkur yatırıyor. Kuryenin bütün giderleri kendisine ait.

Bir ara çiğköfteciden 6 tane Su sipariş etmiştik. Eskişehir öğretmen evinde akşam su verilmiyormuş, ondan sipariş ettik. Adam sinirli sinirli verip gitmişti diye hatırlıyorum.

Bir ara çiğköfteciden 6 tane Su sipariş etmiştik. Eskişehir öğretmen evinde akşam su verilmiyormuş, ondan sipariş ettik. Adam sinirli sinirli verip gitmişti diye hatırlıyorum.
Kuryeler isterseniz 1 su isterseniz 10 su sipariş edin adam aynı parayı kazanıyor.

Tek isteğim maaşı herkes bir şey söylüyor.
Aylık 10.000 ile 14.000 TL arası kazanıyor. Bu değer kuryeden kuryeye değişir kesin bir şey söylemem.

Kuryenin haftalık minimum 45 saati doldurması gerekiyor. Bir de akşam belirli saatler arası çalışma zorunluluğu var. @arda727272

Son düzenleme:
Kuryeler isterseniz 1 su isterseniz 10 su sipariş edin adam aynı parayı kazanıyor.

Aylık 10.000 ile 14.000 TL arası kazanıyor. Bu değer kuryeden kuryeye değişir kesin bir şey söylemem.

Kuryenin haftalık minimum 45 saati doldurması gerekiyor. Bir de akşam belirli saatler arası çalışma zorunluluğu var. @arda727272
Aylık 10k ile 14k arası çok az bence. 20k dan fazlası cebe kalmalı.

Geri
Yukarı