Motor önerisi

novamour

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. 16 yaşındayım motor almak istiyorum ehliyetten önce ne alacağımı kararlastirmak istiyorum. A1 ehliyet alacağım. 182 boy 92 kilo. Sizce hangi modeli tercih etmeliyim? Fiyat önemli değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kuba 😛

1626507672568.png

Ben 20 yaşındayım bende küçüklükten beri chopper cruiser sevdası var 16 yaşında a1 ehliyet alıcaksın ve maksimum 125 cc ye kadar kullanabiliceksin. Seçeneklerin biraz sınırlır Racing istiyorsan Yamaha YZF-R125 veya Honda CBR125. Naked istiyorsan Yamaha MT-125 veya KTM Duke 125. Cruiser istiyorsan da Kuba Superlight 125.

Ben 20 yaşındayım bende küçüklükten beri chopper cruiser sevdası var 16 yaşında A1 ehliyet alacaksın ve maksimum 125 CC'ye kadar kullanabileceksin. Seçeneklerin biraz sınırlır racing istiyorsan yamaha YZF-R125 veya Honda CBR125. naked istiyorsan yamaha MT-125 veya KTM Duke 125. cruiser istiyorsan da Küba superlight 125.

Racing istiyorum ama bazı forumlarda altında küçük durur gibi şeyler okudum yani boy kiloya göre.

Emin ol düşünceksin ben 1 ay önce ehliyetimi aldım ama öncesinde kullanmıştım. Ehliyeti geçmeyi unut ehliyet çok kolay ama asıl iş trafikte başlıyor. Çok bilgili olman lazım çok video, kitap okuman lazım.

Zaten yoğun trafikde çok kullanmayı düşünmüyorum ilk başlarda otoban gibi yerlerde süreceğim yardımın için de teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı