Motorola Atrix İncelemesi

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Motorola Atrix İncelemesiEski bir model olmasına karşın yüksek performans sergileyen Motorola Atrix’i sizler için mercek altına aldık. [tab name='İlk...

Devam ediyor...
TZPJf1RK--w

Daha fazlası...

Telefonu aldığımda 890 TL'idi. O fiyata bile o zaman fiyat/performans ürünüydü. Bir de 580-600 TL civarına indi. Fiyat/performans'ın zirvesinde artık. :)

O güncelleme çıkmayacak. Ancak XDA Forumunda gelişmeleri yakından takip ediyorum. Motorola'nın yapması gereken şeyi bir grup insan yapmaya çalışıyor.

Olympus ICS/JB Kernel Port - xda-developers

Eğer Jelly Bean uyumlu bir kernel yazma çalışmaları başarıya ulaşırsa hiçbir sıkıntı kalmayacak. Android 4 kullanmak için bazı özelliklerden yoksun kalmamız da gerekmeyecek. Gerçi şu da var isteyen ATRIX'de 4.2'yi bile kullanabilir. Ancak çalışmayan bazı özellikler var. Ben 4.1.2 kullanıyorum. İsteyen istediği sürümü kullanabilir ama eksikliklere tahammül edebilirse :)

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı