Motorola Xoom 2 ME MZ608 Stok ROM Yükleme

Recep Baltaş

Technopat
Yönetici
Katılım
14 Ağustos 2010
Mesajlar
68.743
Çözümler
828
Beğeniler
94.435
Yer
İstanbul
Motorola Xoom 2 ME MZ608 tableti ICS sürümüne güncelleyemiyorsanız cihazı root etmişsiniz demektir. Sorunu çözmek için stok ROM'u cihaza tekrar atmanız gerek.

Gerekenler:

1) Android 3.2.2 fastboot dosyaları 1.6.0M-268.4-FLEMEM_UCATBLT1UMRTCOREEU fastboot - Downloads - Droid Developers
2) Motorola RSD Lite + 5.9 Sürücüleri. (Alternatif link: İkisi bir arada)
3) Motocast programı.

Yükleme Rehberi:  1. RSD Lite yazılımını kurun. Tableti kapatın ve Ses açma + kapama düğmelerine aynı anda basılı tutarak güç düğmesi ile cihazı açın. Bootlader ekranı gelecek.
  2. Ses kapama düğmesine basarak AP-Fastboot’un üzerine gelin. Ses açma düğmesine basarak onaylayın.
  3. Tableti bilgisayarınıza bağlayıp RSD Lite uygulamasını sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırın. Alt kısımda Xoom 2'nin bağlı olduğunu göreceksiniz.
  4. Şimdi indirdiğimiz ZIP dosyasını seçip çıkan pencereden “Uncompress and start flashing” butonuna tıklayın. Tüm işlemler bitene kadar cihazın bağlantısını kesmeyin.
  5. İşlem bitiminde Android 3.2.2 ‘yi tabletinize tekrar yüklemiş olacaksınız. Artık OTA ile Android 4.0.4 yükleyebilirsiniz.

 

jaws78

Hectopat
Katılım
25 Mart 2013
Mesajlar
1
Beğeniler
0
Merhabalar abiciğim, benim xoom 2 3g li model bugün bilgisayara bağladıktan sonra bir anda reset atıp açılış logosunda takılı kaldı, yukarıdaki işlemi yaparken de sonlara doğru yeterli gafıza yok şeklinde bir uyarı verdi. başka sitelerden 3.2 yi indirip denedim bu sefer başka bir hata verdi.Ne yapmam gerekli ? Brick mi soft brick mi oldu anlayamadım. Yanıtlarsan sevinirim.Saygılar.
 Yeni konular

Yukarı