Motorum soğmadan 2. şarkı geldi

Dün bazı kişilerin bildiği üzere ilk şarkımı paylaşmıştım ve burada destek ve eleştiri istemiştim, maalesef o konu bazı sebeplerden dolayı kapandı.
Az önce 2. şarkımı paylaştım, aşağıya 1. ve 2. şarkımın linklerini bırakacağım, hatalarımı az çok biliyorum ve onları aşmaya da çalışıyorum inşallah yakın zamanda aşabilirim.
1. şarkı
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
2. şarkı
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Lirikleri daha coşkulu okuman gerek. Ayrıca bu iş şair işidir, yani daha güzel Rhyme'ler yapman lazım. Double rhyme yakışabilir. Daha çok Flex atman lazım. 2. şarkı daha çok Free atıyormuşsun gibi. Dediğim gibi Rhyme yapıp Flex atman şart. Sesin ona müsait. Hidra dinle.
Beatin de kötü. Dediğim gibi söyleyip 110-120 bpm metronomlarla dene. Sonra Free beatlerle takıl. Dediklerimi yanlış anlama, ben de bu işin içindeyim. Sana dost tavsiyesi olsun.

Sesin güzelmiş. Beat falan da ev ortamına göre gayet iyi. Sonuçta stüdyoda kaydetmediğini tahmin ediyorum. Negatif yanlarına gelirsek sözler aşırı saçma geldi bana. Biraz daha üstüne düşünülmüş şiirvari şeyler yazarsan dinlemesi daha keyifli hale gelir. Başarılar.

Lirikleri daha coşkulu okuman gerek. Ayrıca bu iş şair işidir, yani daha güzel Rhyme'ler yapman lazım. Double rhyme yakışabilir. Daha çok Flex atman lazım. 2. şarkı daha çok Free atıyormuşsun gibi. Dediğim gibi rhyme yapıp Flex atman şart. Sesin ona müsait. Hidra dinle.
Beatin de kötü. Dediğim gibi söyleyip 110-120 bpm metronomlarla dene. Sonra Free beatlerle takıl. Dediklerimi yanlış anlama, ben de bu işin içindeyim. Sana dost tavsiyesi olsun.

Teşekkür ederim, sözleri daha coşkulu okuyucam ve ryhmelara biraz daha kafa yorayım ama Fast rap benim için biraz zor, söyleyebiliyorum ama dilimin dönmediği yerler oluyor bu yüzden kötü oluyor bazen.
Sesin güzelmiş. Beat falan da ev ortamına göre gayet iyi. Sonuçta stüdyoda kaydetmediğini tahmin ediyorum. Negatif yanlarına gelirsek sözler aşırı saçma geldi bana. Biraz daha üstüne düşünülmüş şiirvari şeyler yazarsan dinlemesi daha keyifli hale gelir. Başarılar.

Sözler kayıt vs. 1 saat içinde tamamlandı, ev ortamı olduğundan ailem geliyor ve sıkıntı yaşayabiliyorum bu yüzden biraz aceleci davranmıştım, teşekkür ederim.

Teşekkür ederim, sözleri daha coşkulu okuyucam ve ryhmelara biraz daha kafa yorayım ama Fast rap benim için biraz zor, söyleyebiliyorum ama dilimin dönmediği yerler oluyor bu yüzden kötü oluyor bazen.

Sözler kayıt vs. 1 saat içinde tamamlandı, ev ortamı olduğundan ailem geliyor ve sıkıntı yaşayabiliyorum bu yüzden biraz aceleci davranmıştım, teşekkür ederim.

Hocam daha iyi bir mic de lazım. Bir de stüdyo ortamı zaten, flex'i bir türlü yaparsınız. Yapar keser yapar kesersiniz bence. Tabi siz bilirsiniz. Ama rhyme önemli.

Hocam daha iyi bir Mic de lazım. Bir de stüdyo ortamı zaten, Flex'i bir türlü yaparsınız. Yapar keser yapar kesersiniz bence. Tabi siz bilirsiniz. Ama rhyme önemli.

Stüdyo ortamı değil aslında, kendi odam da masa başımda alıyorum kaydı, eğer Mic'in gainini falan kısmazsam doğal reverb oluyor seste, şu an da behringer C-1u kullanıyorum ama yakın zamanda umc22 ses kartı ve BM800 veya pahalı olmayacak bir Mic almayı düşünüyorum.

Geri
Yukarı