Motorun şase numarası silinmiş ama faturası mevcut

Tam modeli nedir?
Apachi jet olması lazım hatırlamıyorum tam olarak ama todey görünümlü bir motor.
Apachi jet olması lazım hatırlamıyorum tam olarak ama todey görünümlü bir motor.

Benim bildiğim motorun alt kısmında oluyor ama silinmiş olduğunu söyledi başka neresinde olabilir? Motor elektrikli olduğu için motor numarası gibi bir olanak da yok ne yapmam lazım 2 ayağım 1 pabuca girdi.

Fatura verdim ama şasede olmayınca polis çevirmesinde sorun yaşamış.
Arkadaşlar acil bir şey söyleyin. Satalı 1 hafta oldu ne yapmam lazım parasını geri veremem harcadım.

Hocam sizde iken silinmemişse sıkıntı yok eğer sizde de silinmiş ise aldığınız yere bir başvurun derim ben.

Ben silmedim aldığım kişinin numarasını sildim çok önce bende 2. el olarak aldım. Ama kontrol etmedim var mı yok mu diye.

Keşke etseymişsiniz hocam, geçmiş geçmişte kaldı hocam yapacak bir şey yok. Arkadaşların dediği gibi bir araştırma yapın o modelde başka nerede bulunuyormuş şase numarası.
Keşke etşey mişsiniz hocam, geçmiş geçmişte kaldı hocam yapacak bir şey yok. Arkadaşların dediği gibi bir araştırma yapın o modelde başka nerede bulunuyormuş şase numarası.

Motorun üstüne eğer faturada var ise yazdırma şansı yok mu?

Keşke etşey mişsiniz hocam, geçmiş geçmişte kaldı hocam yapacak bir şey yok. Arkadaşların dediği gibi bir araştırma yapın o modelde başka nerede bulunuyormuş şase numarası.

Motorun üstüne eğer faturada var ise yazdırma şansı yok mu?
Bilmiyorum ama yeni de yapmış olabilir. Fotoğraf istedim o yerin eğer yeni yapılmış ise belli olur diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı