Motosiklet ekipman önerisi

Ahmet46yk

Yoctopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni motor ehliyeti aldım yaklaşık bir 4-5 ay 125CC motor kullanıp ondan sonra 250CC'ye geçeceğim bir arkadaşım var yurt dışında burada daha önce R25 almıştı uygun fiyattan Türkiye'ye dönünce onu alacağım başlangıç için ekipman düşünüyorum ekipman bütçem yaklaşık 6000 TL kask olarak aslında bir model seçtim bütçemi aşıp taksitle bunu alsam ama günlük hayatta kullanmak zor olur gibi sanki yani Held Full-Speed Korumalı Motosiklet Tulumu (Beyaz/Siyah) Fiyatı ve Özellikleri
Normalde bu bütçeye çıkamam ama yani bilmiyorum günlük hayat için uygun değil gibi zaten aklımda şöyle bir kombinasyon var aslında.
Kask olarak bunu düşünüyorum sertifikaları gayet iyi görünüyor Ls2 Vector Swipe Rainbow Kask Fiyatları ve Özellikleri 2000TL.
Clover RainJet WP Korumalı Motosiklet Ceketi (Siyah) Fiyatı ve Özellikleri 2200TL.
4Riders Sturgis Kevlar Korumalı Motosikletçi Pantolonu (Siyah) Fiyatı ve Özellikleri 1100TL.
Clover KVS Korumalı Deri Motosiklet Eldiveni (Siyah) Fiyatı ve Özellikleri 1000TL eldivene biraz önem verdim özellikle uzun ömrülü seçmeye çalıştım ekipmanları ayakkabıyı biraz daha bekleyip alacağım hem bu dönem ayağım biraz büyüyor sanırım hem de biraz kaliteli bir şeyler almayı planlıyorum.
Bu ekipmanları 250CC de de kullanacağım 250 CC içinde uygun mudur sizce veya bu fiyata daha iyi bir şey alabilir miyim?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı